logo reality.sme.sk

Kancelárie, Bratislava-Staré Mesto, 130 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2043970

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Štefánikova
Úžitková plocha: 130 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 13.04.2021
130 m2
1 650 € mesačne

DELTA I Obchodné / kancelárske priestory na prenájom, Štefánikova, Staré Mesto, 130 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Delta Property Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v historickej budove na ulici Štefánikova, Bratislava – Staré Mesto.


PRIESTORY: Majú výmeru 130 m2, nachádzajú sa na prízemí budovy s priamym vstupom z ulice ako aj z dvora, do ktorého sa vchádza cez bránu na ovládanie.


Zo vstupnej chodby sa vchádza do miestnosti o výmere 8,16 m2 a samostatného WC, ďalej potom priamo do ďalšej miestnosti o výmere 32,16 m2. Z tejto sa ďalej prechádza do miestnosti o výmere 50,17 m2, do ktorej je priamy vstup z ulice. Nachádza sa tu kuchynka a sociálne zariadenie. Po schodoch sa dostanete do priestoru – galérie (27,47 m2), kde je ďalšie samostatné WC. Priestory sú využiteľné ako kancelárie alebo maloobchodná prevádzka. 


ŠTANDARD: Priestory sa prenajímajú zariadené, prípadne po dohode. Štandardom je štruktúrovaná kabeláž, elektrické infrapanely v jednej z miestností, ústredné kúrenie, klimatizácia, sociálne zariadenia, kuchynka, optický internet od operátorov O2, Slovak Telekom a SWAN, alarm.


PARKOVANIE: 2 parkovacie miesta vyhradené v uzavretom dvore.


LOKALITA: Priestory sa nachádzajú v historickej časti centra hlavného mesta v tesnej blízkosti Prezidentského paláca a hradu. Výborná dostupnosť či už autom alebo MHD.


CENA: 1650 € (bez DPH) / mesiac + 300 € energie


Priestory sú k dispozícii ihneď.


Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájmu nehnuteľnosti.  

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Úžitková plocha 130 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Delta Property s.r.o.

Mgr. Ivana Sovová

zobraziť telefón