logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Senec, 61 m², Novostavba ID: 2043382

Lokalita: Senec
Ulica: Slávičia
Celková plocha: 80 m2
Úžitková plocha: 61 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.04.2021
61 m2
138 000 €

Priestranný 2 izbový byt s metrážou 3 izbového v novostavbe, zariadený s vlastným kúrením, garážou a 2 parkovnými miestami

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

FinMan reality Vám ponúkajú veľkometrážny 2 izbový byt v novostavbe, v novo vybudovanej časti mesta Senec, ktorý svojou dispozíciou a zariadením pokryje potreby až 2-3 člennej rodiny. Byt je veľmi príjemný, zariadený v jemných tónoch, s kuchyňou na provensálský štýl, nachádzajúci sa na 1 poschodí s balkónom, vyhradeným parkovacím miestom pri bytovom dome, pred garážou a na alarm napojenou garážou. Byt je možné kúpiť aj bez garáže.

Objekt

Bytový dom je zateplená tehlová 6 ročná novostavba, postavená na parcele o veľkosti 1242m2, nachádzajúca sa v novej časti mesta Senec, s možnosťou rýchleho napojenia na diaľnicu v smere Bratislava, Trnava. Bytový dom je 3 poschodový, bez výťahu. V jeho bezprostrednej blízkosti je vyhradené parkovanie pre majiteľov jednotlivých bytov. Na prízemí sú garáže a spoločenská miestnosť (kočíkáreň, odkladacia miestnosť pre bicykle) pre majiteľov bytov. Jednotlivé byty sa nachádzajú na priestorných chodbách.

Byt

Byt je komplet zariadený o veľkosti 61m2 s dvoma izbami, z ktorých obývacia je spojená s kuchyňou s loggiou veľkosti 5,03m2. Zariadenie bytu je veľmi príjemné, v jemných tónoch, s kuchyňou v štýle Provensalska, ktorá farbou i vnútorným vybavením zaujme hneď na prvý pohľad.
Byt sa nachádza na prvom poschodí. Má vlastné kúrenie, ohrev vody a loggiu, kúpeľňu a oddelené wc. Byt sa ponúka komplet zariadený. Súčasťou bytu je garáž o veľkosti 19m2.

Dispozícia bytu

vstupná miestnosť o veľkosti 7,84m2
wc 1,23m2
kúpeľňa 3,68m2
spálňa 15,74m2
kuchyňa s obývačkou 30,9m2
loggia s výstupom z oboch izieb o veľkosti 5,03m2

Zariadenie bytu

Byt sa ponúka komplet zariadený.
Steny sú so stierkou, bielej farby, podlaha laminátová v kombinácii s dlažbou a okná plastové bielej farby. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo so skrinkou a zrkadlom, kotol značky Protherm, bojler na ohrev teplej vody a závesný radiátor. Súčasťou vybavenia kúpeľne je i práčka (z vrchu plnená). WC je závesné so samostatným umývadlom. Vo vstupnej miestnosti sa nachádza komoda a šatníková skriňa, pri ktorej je vstup do spálne. Dvere a zárubne sú na mieru vyrobené, v jemných hnedých tónoch. V spálni sa nachádza komoda, posteľ a šatníková skriňa bielej farby. Z izby je výstup na loggiu, ktorá ponúka posedenie na čerstvom vzduchu a príjemnú pohodu. Z loggie je možné sa dostať hneď do vedľajšej izby, obývacej spojenej s kuchyňou. Miestnosť je klimatizovaná klimatizačnou jednotkou, so sedačkou, stolíkom, skrinkovou zostavou a komplet zariadenou kuchynskou linkou so stolíkom a stoličkami. Kuchynská linka v jemnej vanilkovej farbe je vybavená s indukčnou varnou doskou, elektrickou zabudovanou trúbou a umývačkou riadu, chladničkou značky elektrolux s mrazničkou.

Okolie

Mesto Senec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane možností pre rekreačné a voľno časové aktivity. Prechádzky či už v okolí bytového domu, s prekrásnou scenériou západu slnka, alebo prechádzky slnečnými jazerami, pešou zónou v centre mesta s kaviarňami......
Bytový dom má pár minút od domu pripojenie na diaľnicu a tak ľahké a rýchle dopravenie sa do práce mimo mesta.

Výhody

Ako výhodu bytu vidíme jeho veľkosť, vnútornú dispozíciu a vybavenosť bytu. Samostatné kúrenie v byte je veľkým prínosom a tým regulovanie si teploty miestností. Výhodou je umiestnenie bytu na 1 poschodí a v neposlednom rade vlastná garáž nielen pre parkovanie auta, ale aj priestor na odkladanie. Lokalita je nová, tichá, slnečná, obývaná prevažne mladými ľuďmi.

Cena bytu vrátane jeho vnútorného vybavenia a zariadenia, garáže je 138 000 € vrátane kompletného servisu v súvislosti s prevodom vlastníckych práv nadobúdateľa a zabezpečenia financovania kúpnej ceny prostredníctvom hypotekárneho úveru, resp. úveru na bývanie v ktorejkoľvek slovenskej banke/sporiteľni.
Poskytujeme maximálnu súčinnosť, aby v prípade záujmu o kúpu bytu, prebehlo všetko bez komplikácií, zbytočných prieťahov.

V prípade záujmu o obhliadku bytu, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0907 820366.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 61 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

FinMan Reality, s.r.o

Mgr. Silvia Sabev

zobraziť telefón