logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčianska Turná, 70 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2043133

Lokalita: Trenčianska Turná
Ulica: Kosmatínska
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.04.2021
70 m2
114 000 €

! Rezervácia ! Ko-real, ponúkame na predaj 3 izbový byt s vlastným kúrením

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V peknej tichej lokalite obce Trenčianska Turná – predmestie Trenčína – ponúkame na predaj 3 izbový byt v obytnom dome , na III., poslednom poschodí pod strechou. Obytný dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplený, má vymenené okná v spoločných priestoroch, vstupné dvere s elektronickým vrátnikom. Okolie obytného domu je oplotené, celý komplex uzavretý, s bezproblémovým parkovaním vo vnútornom dvore. Veľkou výhodou vlastníkov bytov je aj užívanie priľahlého pozemku, ktorý je vo vlastníctve obce – na tomto pozemku sú postavené garáže, plus malé ihrisko pre deti.
Priamo oproti obytnému domu sa nachádza veľké obecné ihrisko, v tesnej blízkosti je škôlka, škola, zdravotné stredisko, obchodíky.
Lokalita je veľmi pekná, tichá, vhodná pre rodiny s deťmi.
Ponúkaný byt spadá do kategórie novostavieb, nakoľko tento byt je nadstavbou pôvodne dvoj poschodového obytného domu, ktorá bola zrealizovaná v roku 2011.
Byt je dispozične dobre riešený ( viď. pôdorys) za malým zádverím, kde je umiestnená vstavaná skriňa – šatník, je vchod do samotného bytu.
Jeho súčasťou je pivnica o výmere 4 m2, v suteréne obytného domu, plus parkovacie miesto vo dvore.
Vzhľadom k tomu, že obytný dom bol kompletne zrekonštruovaný, zateplený, má vlastnú správcovskú spoločnosť sú mesačné náklady pre 4 osoby 100.- Eur mesačne, Čím prispieva aj VLASTNÉ KÚRENIE A OHREV VODY, plynovým kondenzačným kotlom.
Byt bude voľný najneskôr 31.08.2021

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Anna Konečná KO - REAL

Anna Konečná

zobraziť telefón