logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Staré Hory, 114 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2041861

Lokalita: Staré Hory
Ulica: Staré Hory
Zastavaná plocha: 114 m2
Výmera pozemku: 434 m2
Celková plocha: 434 m2
Úžitková plocha: 114 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.04.2021
114 m2
90 000 €

Chalupa na okamžité nasťahovanie sa EXKLUZÍVNE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Lokalita- pútnicka obec Staré Hory je vyhľadávaná pre veľmi dobrú dostupnosťdo BB ako aj dobré autobusové spojenie. Staré Hory sa nachádzajú v prekrásnej prírode, ktorá je jej veľké pozitívum. Využijete to ako v lete tak aj v zime...V okolí je množstvo cyklo a turistických trás, možnosť rybolovu, lietania napr. paragliding na Donovaloch, atď... V obci je dostupná kompletná infraštruktúra: materská škola, základná škola 1-9ročník, detské ihrisko, futbalové ihrisko, kostol, potraviny, hotel, reštaurácia,  pošta.
  • 15 km od Banskej Bystrice,

  • 5 km od lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

  • 20 km lyžiarske stredisko ŠachtičkaEKOREAL exkluzívne predáva a maklér odporúča vidieť:Nehnuteľnosť je ideálnou investičnou príležitosťou. Staré Hory majú výbornú polohu a sú turistami vyhľadávané na víkendové chatovanie, celoročné chalupárčenie ako aj na trvalé bývanie.Je to pôvodný typický banícky dvojdom so zmiešanou konštrukciou (kameň, tehla). Prístup priamo z obecnej asfaltovej komunikácie. Kúrenie je na pevné palivo+ akumulačné peceNehnuteľnosť Vám ponúka využitie domu na investíciu, alebo na trvalé bývanie. Zastavaná plocha: 114m2 + 320m2 krásny, rovinatý, udržiavaný,  slnečný pozemok. Slnko na pozemok svieti do neskorého poobedia.Interiér domu je už po kompletnej zrekonštrukcii( r. 2010) a majiteľmi príležitostne obývaná. Sú tu zachované architektonické prvky pôvodného baníckeho domu. V interiéri cítiť príjemnú chalupovú atmosféru a vidieť kvalitnú rekonštrukciu, na ktorej si súčastní majitelia dali záležať.V horúcom lete Vám dom ponúkne príjemný chládok, nakoľko dom má cca 60cm obvodové múry, ktoré  zas v zime držia teplo v dome a nie je potrebné vonkajšie zatepľovanie. Dispozične: predsieň s plne vybavenou kuchynkou a samostatným príručným  WC. Priestranná spoločenská obývacia miestnosť s krbom, pomocou prieduchov sa ním vykuruje celý dom, 3 samostatné izby, z toho jedna s ďaším krbom a kúpeľňa so sprchou a WC . Kapacita pre ubytovanie je až 12 osôb. Všetky rozvody sú nové. Odpad je zvedený do vlastnej modernej ČOV-ky. Voda je z obecného vodovodu Podkrovie je momentálne neobývané, avšak je možnosť si ho zobytniť a získať ďalšie 2-3 miestnosti.Okolie domu je pravideľne upravované. Nehnuteľnosť je kupou voľná a môžte si začať užívať dedinský relax a grilovačku na vlastnej záhradeCENA NEHNUTEĽNOSTI:  90 000€/ Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám zabezpečíme našimi profesionálmi v oblasti všetkých úverov!KONTAKT na makléra:

Lucia Sokolová Kaštierová

0907 313 667

lucia.kastierova@ekoreal.sk

EKOREAL realitná kancelária Banská BystricaServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 434 m2
Úžitková plocha 114 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

EKOREAL

Lucia Sokolová Kaštierová

zobraziť telefón