logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Staré Hory, 104 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2041793

Lokalita: Staré Hory
Ulica: Staré Hory
Zastavaná plocha: 104 m2
Výmera pozemku: 501 m2
Celková plocha: 605 m2
Úžitková plocha: 104 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.04.2021
104 m2
95 000 €

Novozrekonštruovaný rodinný dom vo výhradnom zastúpení

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Lokalita- pútnicka obec Staré Hory je vyhľadávaná pre veľmi dobrú dostupnosťdo BB ako aj dobré autobusové spojenie. Staré Hory sa nachádzajú v prekrásnej prírode, ktorá je jej veľké pozitívum. Využijete to ako v lete tak aj v zime...V okolí je množstvo cyklo a turistických trás, možnosť rybolovu, lietania napr. paragliding na Donovaloch, atď... V obci je dostupná kompletná infraštruktúra: materská škola, základná škola 1-9ročník, detské ihrisko, futbalové ihrisko, kostol, potraviny, hotel, reštaurácia,  pošta.
  • 15 km od Banskej Bystrice,

  • 5 km od lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

  • 20 km lyžiarske stredisko ŠachtičkaEKOREAL exkluzívne predáva a maklér odporúča vidieť:Nehnuteľnosť je ideálnou investičnou príležitosťou. Staré Hory majú výbornú polohu a sú turistami vyhľadávané na víkendové chatovanie, celoročné chalupárčenie ako aj na trvalé bývanie.Je to pôvodný typický banícky dvojdom so zmiešanou konštrukciou (kameň, tehla). Prístup priamo z obecnej asfaltovej komunikácie. Kúrenie je na pevné palivo. Nehnuteľnosť Vám ponúka využitie domu na investíciu, alebo na trvalé bývanie. Zastavaná plocha: 104m2 + 501m2 krásny, rovinatý, slnečný pozemokDom je v momentálnom stave holodom, po rekonstrukcii interiéru, čerstvo vymaľovaný. Ideálny stav na dokončenie podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Podkrovie je momentálne neobývané, avšak je možnosť si ho zobytniť a získať ďalšie 2-3 miestnosti.Ráno Vás slniečko zobudí do krásneho nového dňa a  zapadne až neskoro popoludní. V horúcom lete Vám dom ponúkne príjemný chládok, nakoľko dom má cca 60cm obvodové múry, ktoré  zas v zime držia teplo v dome a nie je potrebné vonkajšie zatepľovanie.Dispozične: predsieň, kúpeľňa s WC, priestranná kuchyňa spojená s obývacou časťou, v ktorej je príprava na krb a dve samostatné izby, presvetlené a slnečné.  Všetky rozvody sú nové. Odpad je zvedený do vlastnej modernej dvojkomorovej žumpy.Okolie domu čaká na dokončenie.CENA NEHNUTEĽNOSTI:  95 000€/ Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám zabezpečíme našimi profesionálmi v oblasti všetkých úverov!KONTAKT na makléra:

Lucia Sokolová Kaštierová

0907 313 667

lucia.kastierova@ekoreal.sk

EKOREAL realitná kancelária Banská BystricaServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 501 m2
Úžitková plocha 104 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

EKOREAL

Lucia Sokolová Kaštierová

zobraziť telefón