logo reality.sme.sk

Mezonet, Nitra, 164.40 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2041631

Lokalita: Nitra
Ulica: Chalupkova
Úžitková plocha: 164.40 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.04.2021
164,4 m2
1 600 €

Luxusný velkometrážny byt v centre mesta Nitra

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predám luxusný mezonetový byt v tichej časti centra mesta Nitra – Staré Mesto, Chalupkova ulica o výmere 164,4 m2. Prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane rozvodov vody, elektriny, plynu. Pri vstupe do bytu je priestranná chodba. Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a samostatným WC. V roku 2020 bola realizovaná výmena kuchynskej linky zhotovenej na mieru. Je vybavená so zabudovanými spotrebičmi vyššej triedy značky „BEKO“, digestorom značky „ELICA“ s odsávaním do exteriéru a plynovou varnou doskou. Na všetky spotrebiče sa vzťahuje ešte záruka.
Z kuchyne sa vchádza do dennej zóny, ktorá je spojená s jedálenským kútom. Nábytok v celom byte je robený na mieru z kvalitných materiálov, nadčasový.
Horné poschodie mezonetového bytu pozostáva z galérie so schodiskom, 2 priestrannými a svetlými izbami – spálňa a detská izba, priestrannou kúpeľňou s podlahovým kúrením, rohovou vaňou, 2 umývadlami, WC a bidetom.
V spodnej časti bytu sú drevené okná s vonkajšími hliníkovými žalúziami na diaľkové ovládanie. V hornej časti sú strešné okná zn. „VELUX“. V každej izbe je samostatná klimatizačná jednotka zn. „TOSHIBA inverter“. Vlastné kúrenie a ohrev vody, plus rezervný 60 litrový zásobník vody značky „BERETA“. K bytu prislúchajú aj 2 veľké pivnice. Predáva sa kompletne zariadený.
Bytový dom je postavený z materiálu pálená tehla so 60 cm obvodovými múrmi a vo vchode sú len 4 byty.
Bezproblémové parkovanie. V blízkosti cca 60 m sa nachádza Obchodné centrum MLYNY, Športová hala SPÚ a športové ihrisko SPÚ (tenisové kurty, plážový volejbal, outdoorové športy, basketbal,...), Mestský úrad, Krajský úrad, Fakultná nemocnica, rieka Nitra, atď...Cena bytu 1.600,- eur za 1m2.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 164,4 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Alica Szökeová

zobraziť telefón