logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 1 m², Pôvodný stav ID: 2041603

Lokalita: Trenčín
Ulica: Sibírska
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.04.2021
1 m2
97 450 €

3 izbový byt, Trenčín – Sihoť 4, rozloha 73 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte dispozične rozumne riešený 3 izbový byt, ktorý si viete prerobiť podľa vlastných predstáv? Máte záujem o bývanie v lokalite s úplnou občianskou vybavenosťou? Chcete bývať v meste, ale v pokojnej lokalite blízko prírody? Potom ste tu správne a táto ponuka čaká práve na Vás.
Spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra s.r.o. Vám ponúka 3 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Sibírska v Trenčíne - sídlisko Sihoť 4 o výmere 73 m2.
Tento byt ponúkne svojmu novému majiteľovi príjemné bývanie v dobrej lokalite krajského mesta Trenčín. Byt je síce v pôvodnom stave, ale v roku 2021 boli vystierkované a vymaľované všetky steny.
Dispozične riešenie bytu:
a) Chodba.
b) Kúpeľňa.
c) Samostatné WC.
d) Kuchyňa s priestrannou špajzou.
e) Obývacia izba.
f) Spálňa s balkónom.
g) Detská izba.

K bytu prináleží pivnica. Byt sa nachádza na 2 z 8 poschodí. Veľké plus tohto bytu je i to, že je dispozične riešený na dve svetové strany čo umožňuje hlavne v letnom období veľmi dobré vetranie. Mesačné náklady s energiami (elektrika 30 + plyn 10) 190 euro.
Lokalita:
Sídlisko Sihoť ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť. MHD od bytového domu je vzdialená 2 min. chôdze. Rodiny s malými deťmi určite poteší lokalita kde sa nehnuteľnosť nachádza. V blízkosti sú obchody, detské ihriská, školy a škôlky.
Tak čo hovoríte na túto našu ponuku?
V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť prerobenie bytu podľa vašich predstáv.
Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.
Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Poradenstvo úverového špecialistu: V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu, spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok.
Naša realitná kancelária si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

zobraziť telefón