logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Bystrica, 66 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2040732

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Sídlisko SNP
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 09.04.2021
66 m2
690 € mesačne

Prenájom 3i. byt, Banská Bystrica, Trieda SNP 10

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

BB-REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice na ulici Trieda SNP 10. Byt je kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, pripojený na optický internet, má výmeru cca 70 m2, nachádza sa na 2/4 poschodí, má dva balkóny. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, obývačky s balkónom a spálne s balkónom.

Cena prenájmu je 690 Eur/ mesiac vrátane energií a optického internetu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia a 1x nevratný sprostredkovateľský poplatok. Nájomná zmluva sa uzatvára minimálne na 12 mesiacov. Preferujeme klienta nefajčiara bez domácich zvierat.

V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť- jasle, materské školy, základná škola, vlaková a autobusová stanica Terminál, MHD, poliklinika, polícia ... . V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať: Jan Vundr, 0907 99 88 77.

UPOZORNENIE!
Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 platia pre ohliadky nehnuteľností tieto pravidlá:
-Záujemcovia/ Klienti nemajú výnimky na úkony spojené s realitnou transakciou (napr. obhliadka, cesta k notárovi a pod.). Jedinou výnimkou je možnosť ísť do banky, ak daná osoba má test na Covid nie starší ako 7 dní.
-Záujemcovia/ Klienti však môžu uplatniť zákonnú výnimku z Vyhlášky, a to v situáciách, kedy ide o nevyhnutnú životnú potrebu. Tou je v súvislosti s obhliadkou myslená okamžitá potreba zaobstarania nového bývania. Týka sa to záujemcov/klientov, ktorí v čase platnosti zákazu vychádzania nemajú bývanie a čím skôr si ho potrebujú zaobstarať v spolupráci s realitnou kanceláriou, ktorá im ho pomôže nájsť skôr, než by sa im to podarilo osobne.
- Záujemcovia/ Klienti nie sú v karanténe
- Záujemcovia/ Klienti nemajú cestovateľskú anamnézu a ani sa s nikým, kto by túto anamnézu mal nestretli
- Obhliadky sa vykonávajú výhradne s minimálnym počtom ľudí s určenými ochrannými pomôckami.

Odmena za TIP :
V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?
Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 2
Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

BB - REALITY, s.r.o.

Ing. Jan Vundr

zobraziť telefón