logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Gibárt, 81 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2036091

Lokalita: Gibárt
Výmera pozemku: 1079 m2
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.04.2021
81 m2
26 500 €

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Gibárt

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Ponúkame na predaj rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Gibárt. Dom je na pozemku 1079m2, samotný dom má 81m2: 3 izby, chodba, kuchyňa, kúpelňa, na dvore je letná kuchyňa. Postavený je zo zmiešaného materiálu - kameň a valok, niektoré okná sú vymenené za plastové, zvyšné sú pôvodné, kúrenie je plynovým kotlom , strecha škridľová, zavedené všetky inžinierske siete.M omentálne je vo výstavbe rýchlostná cesta, ktorá zabezpečí komfortnú dopravu autom z Košíc. 


Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.


Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.


V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 1 079 m2
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

VITOREAL s.r.o.

Markovičova Daniela

zobraziť telefón