logo reality.sme.sk

Stará Turá, 1939 m² ID: 2010290

Lokalita: Stará Turá
Ulica: oslajova
Výmera pozemku: 1939 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.03.2021
0 m2
60 100 €

Stavebný pozemok 1939 m2 Stará Turá - Trávniky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 1939 m2, určený na výstavbu 2 rodinných domov alebo rekreačných chát. Nachádza sa v časti mesta Stará Turá - Trávniky. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine v rodinnom dome.


Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí mesta Stará Turá v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie. V meste Stará Turá  je kompletná občianska vybavenosť – cukrárne, bary, reštaurácie, Tesco, Billa, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, banky, vlaková autobusová stanica. V neďalekej  obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate, alebo vodná nádrž Dubník vhodné pre priaznivcov rybolovu.  Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 20 km od pozemku.


V blízkosti pozemku sa nachádza miesto možného pripojenia na elektrinu (cca 20 m od najbližšej hranice pozemku).  Podľa písomného vyjadrenia ZSE je možné pripojenie 5 - 6 stavieb. Prístupová cesta patrí pozemkovému fondu SR, kde bola  zaslaná  žiadosť o riešenie komunikácie a zriadenie vecného bremena k pripojeniu elektrickej sieti.  V prípade záujmu cena  30 eur + DPH / m2. V prípade záujmu o menšiu časť pozemku je možná dohoda o veľkosti a cene pozemku.
V prípade záujmu o bližšie informácie technického charakteru Vám poskytneme priamo v RK.


V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.


Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 939 m2

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Mária Fürsten

zobraziť telefón