logo reality.sme.sk

Apartmán, Hrabušice, 44 m², Novostavba ID: 2000131

Lokalita: Hrabušice
Ulica: Hrabušice
Úžitková plocha: 44 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.03.2021
44 m2
85 000 €

Na predaj apartmánové domy v Slovenskom raji

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Prinášame do ponuky na predaj apartmámové domy na okraji obce Hrabušice. Lokalita je zložená zo 4 apartmánových domov. Apartmánový dom ponúka 4 jednopodlažné apartmány, 2 na prízemí a 2 na poschodí, všetky so samostatným vstupom. Apartmány je možné zaobstarať v niekoľkých stupňoch vybavenia. Veľkosť apartmánu je 44,44 m2 a veľkosť terasy je 8,28 m2.

Apartmánové domy majú moderný design z prírodných materiálov a sú vhodne vsadené do okolitého prostredia. Samotné apartmány majú vhodné členenie miestností a sú nadčasovo zariadené s použitím kvalitných materiálov. Samozrejmosťou je terasa a jedno parkovacie miesto pre každý apartmán.apartmány sa budú nachádzať v okrajovej lokalite obce Hrabušice v Slovenskom raji s priamym prístupom do národného parku. Obec Hrabušice je známa ako ideálne miesto pre začiatok peších túr do roklín národného parku ako napr. Suchá Belá, Piecky, Kláštorská roklina alebo Prielom Hornádu. Okrem toho pre návštevníkov všetkých vekových kategórií sú v blízkom okolí možnosti strávenia aktívnej dovolenky ako napr. návšteva Ferraty HZS Kyseľ, splavovanie Hornádu, jazda na koni, výhliadkové lety a pod.

V blízkom okolí do 30 min jazdy autom sa nachádza Dobšinská ľadová jaskyňa, priehrada Dedinky, historické mestá a mestečká Levoča, Spišská Sobota, Spišská Nová Ves ako aj známy Spišský hrad. Zimné prechody osamelých roklín Slovenského raja sú vhodnou alternatívou k masovým návštevám zimných stredísk Vysokých a Nízkych tatier. Pre zdatnejších a pri vhodných podmienkach je možnosť ľadolezenia v niektorých lokalitách národného parku. Výhodnou investíciou v Slovenskom raji nájdete druhý domov, zhodnotíte svoje financie a načerpáte novú energiu do ďalšej práce.
Energetický certifikát bude vytvorený pri predaji nehnuteľnosti. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Naša realitná kancelária je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Sme s Vami počas celého predaja a kúpy Vašej nehnuteľnosti. Chceme Vám uľahčiť predaj alebo kúpu Vašej nehnuteľnosti tak využite naše skúsenosti! Bližšie info: 0908196759,email: monikajanikova@gmail.com.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 44 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Adas - reality s.r.o.

Adas - reality s.r.o.

zobraziť telefón