logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Prešov, 145 m², Vo výstavbe ID: 1999047

Lokalita: Prešov
Zastavaná plocha: 98 m2
Výmera pozemku: 441 m2
Úžitková plocha: 145 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.03.2021
145 m2
265 000 €

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA rodinného domu K Surdoku Prešov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v tichej lokalite s praktickou dispozíciou, umožňujúcou využiť nehnuteľnosť ako celok, prípadne jej rozdelením získať dve samostatné bytové jednotky, a to len 5 minút od centra.

Pozemok o rozlohe 441m2 nám poskytuje 4 parkovacie miesta, samotný dom má 145m2 úžitkovej plochy rozdelenej na dve podlažia.

Na prvom poschodí sa nachádza otvorený priestor s predprípravou na kuchyňu s obývačkou, detská izba, samostatná toaleta, kúpeľňa a hlavná spálňa.

Na prízemí sa nachádza chodba, plne zariadená kuchyňa s jedálňou a obývačkou, samostatné WC, kúpeľňa a dve nepriechodné izby.

Z kuchyne je výstup na západnú terasu s predprípravou na exteriérovú saunu, z obývačky a jednej z izieb je zas výstup na východnú terasu, kde sa nachádza aj predpríprava na bazén.
V blízkosti sú na jednej strane samotné centrum mesta a obchodné domy, na druhej strane je dom v úzkom kontakte s prírodou.
Pri jeho výstavbe boli použité kvalitné materiály a celý dom je možné ovládať pomocou aplikácie rovno z Vášho mobilu.

Mesačné náklady sú vo výške 150,- EUR.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

https://peniazeareality.sk/jozef-filicko/6-izbovy-rodinny-dom-presov/

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 441 m2
Úžitková plocha 145 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Jozef Filičko

zobraziť telefón