logo reality.sme.sk

Garáž jednotlivá, Bratislava-Petržalka, 20 m², Novostavba ID: 1997734

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Zuzany Chalupovej
Zastavaná plocha: 20 m2
Výmera pozemku: 20 m2
Celková plocha: 20 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.03.2021
0 m2
16 900 €

Exkluzívny predaj garážoveho státia v Slnečniciach!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj parking - novostavbu 2021 v projekte Slnečnice-Mesto. Najväčšia novovzniknutá obytná zóna v Bratislave spája výhody mestského bývania a vidieckeho kľudu s množstvom prírody navôkol.
Najmodernejšia architektúra garantuje dizajnové bývanie. Absolútna občianska vybavenosť je samozrejmosťou.

Priamo v obytnom komplexe sú vybudované relaxačné zóny, detské ihriská, obchody, kaviarne a vinárne s terasami a skvelá tržnica. Lekáreň, nemocnica a MHD sú v tesnej blízkosti. Projekt Slnečnice má priame napojenie na obchvat a diaľnicu, stojí kúsok od maďarskej a rakúskej hranice. Centrum BA je 3 minúty autom. Pár minút pešo je turistický chodník, hrádza a jazero. Športovci si prídu na svoje.

Samotný bytový dom je novostavba roku 2020-21. Je zateplený a spĺňa najnáročnejšie požiadavky moderného bývania. Bezpečnosť a komfort sú na prvom mieste.

V zóne Slnečnice nie je verejné parkovanie a developer už vypredal všetky garáže.

Parking sa nachádza v suteréne bytového domu. Vstup do garáže je zvonka na diaľkové ovládanie (viď foto) alebo zvnútra bytoveho domu na poschodí - 1. Ponúka dve alternatívy, schodisko alebo výťahom až do garáže suchou nohou.

Samotný parking pod bytovým domom je riešený moderne, má široký vjazd aj výjazd. Je komfortný, bezpečný a klimatizovaný. Automatické osvetlenie je samozrejmosťou.

Parkovacie miesto má výbornú polohu nakoľko sa nachádza v strede zóny Slnečnice - mesto. Dispozícia parkovacieho miesta je ideálna, pretože nemá naokolo stĺpy a je umiestnený len kúsok od vjazdu do garáže.
TREBA VIDIEŤ!!
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY ZA PARKING V TEJTO ZÓNE!

Maklér je expert na projekt Slnečnice, predal už desiatky bytov a má nadštandardné vzťahy s developerom, pôsobí 20 rokov v realitách, maximálna ochota a Vaša spokojnosť zaručená!

V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhrada notára aj kolkov. Úver vybavíme za Vás!

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 923 923
Cena je 16. 900 eur.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Parkovanie Garážové státie

Kontaktné údaje

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

PhDr. Michael Kelemen, MBA

zobraziť telefón