logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Nitra, 556 m² ID: 1997550

Lokalita: Nitra
Ulica: Zobor
Výmera pozemku: 556 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.03.2021
0 m2
75 000 €

Predám stavebný pozemok s výhľadom na mesto Nitra - Zobor.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Zobor. Plocha: pozemku 556m2, šírka 9m, dĺžka 62m, dobrý prístup, majiteľ vybavuje stavebné povolenie. Mierne svahovitý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: možnosť prikúpiť aj susedný pozemok, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika.


Cena 75 000 €


V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.

Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.


Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.


pozrite: www.finprofitgroup.sk

FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:


Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 


Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.


Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.

Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 556 m2
Voda Verejný vodovod
Elektrina 230/400v
Plyn 2
Kanalizácie 2

Kontaktné údaje

FinProfit REAL

Ivan Zaujec, Mgr.

zobraziť telefón