logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jánovce, 85 m², Vo výstavbe ID: 1997510

Lokalita: Jánovce
Ulica: Čenčice
Výmera pozemku: 440 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.03.2021
85 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Novostavby rodinných domov na kľúč na predaj Čenčice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka 2019 Vám ponúka na predaj novostavieb rodinných domov na kľúč v krásnej a tichej obci Čenčice.

Možnosť výstavby rodinných domov na rovinatom pozemku o výmere od 505 do 660 m2. V danej lokalite sa budú nachádzať 6 rodinných domov. K dispozícií budú tieto 2 varianty domov: L - 105 m2, XL - 120 m2.

Jednotlivé domy budú murované, jednopodlažné s valbovou strechou a budú sa predávať v štandarde - plastové 8-komorové okná, omietky, dvere, dlažba, obkladačky, sanita, podlahy, ... Predpokladaná doba výstavby je 10 mesiacov.

Súčasťou výstavby je verejný vodovod (obec dostala peniaze na prípojku obecnej vody, ktorá bude zriadená cca do 3 mesiacov) a žumpa . Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste.

LOKALITA: Obec Čenčice spadá pod k.ú. Jánovce, nachádza sa len 2 km od diaľničného privádzača. Do Popradu len 14 km, Kežmarok 15 km a Spišská Nová Ves 14 km. V blízkosti sa nachádza aj vyhľadávané termálne kúpalisko Vŕbov len cca 5 km. Obec Čenčice je krásna, malebná obec s rodinnou atmosférou, krásnou okolitou prírodou a tichom. Veľmi vhodné na relax a rekreačné účely.

CENA: Dohodou

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom.

V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 440 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

Delta Property s.r.o.

Bc. Dominik Findura

zobraziť telefón