logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Košice-Západ, 64 m², Novostavba ID: 1996945

Lokalita: Košice-Západ
Ulica: Medická
Úžitková plocha: 64 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.03.2021
64 m2
600 € mesačne

ATRAKTÍVNA NOVOSTAVBA 2 izb. bytu Nová Terasa, 13m2 terasa a parkovacie miesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária Ante reality, Ing, Juraj Antol, člen Realitnej únie, Vám na prenájom Vám ponúka ATRAKTÍVNY 2 izb. byt s 13 m2 veľkou TERASOU. Situovaný je v blízkosti Novej Nemocnice, VÚSCH -u, T Systems, AT&T, T- systems, Sociálnej Poisťovne, Amfiteátra a takisto neďaleko historického CENTRA mesta. Nachádza sa na Inoveckej ulici v modernej NOVOSTAVBE bytového domu v rámci projektu „Nová Terasa“. Bytový dom je skolaudovaný a momentálne prebieha finálna interiérová úprava bytu a jeho zariadzovanie nábytkom. K videniu je byt už v dnešných dňoch, k nasťahovaniu však bude voľný od mája 2021. Prísť a dohodnúť sa je možné samozrejme aj skôr. Aj Vy môžte byť prvým nájomcom tohto bytu. V byte na II. nadzemnom podlaží bude k dispozícii KOMPLETNÉ ZARIADENIE bytu ako 2 x vstavaná skriňa na chodbe a v izbe, manželská posteľ, sedačka (čoskoro sa doplní), obývacia stena, komoda, stôl, stoličky, ..... vrátane elektrospotrebičov ako práčka, umývačka riadu, chladnička a pod. Dispozícia bytu. viď pôdorys, pozostáva zo samostatnej spálne, priestrannej izby spojenej s kuchynským kútom, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, chodby so vstavanou skriňou, 13m2 terasy. Z oboch izieb sa vstupuje na 13 m2 veľkú terasu (s odkladacím priestrorom) patriacu výlučne k prenajímanému bytu. Záhradný nábytok na terase bude takisto k dispozícii. Moderná kúpeľňa s vaňou a WC sú situované pri vstupe do bytu. Veľkosť bytu spolu je cca 64 m2, pričom samotný obytný priestor má cca 51 m2 a terasa cca 13m2. K bytu je možné prenajať si rezervované vonkajšie parkovacie miesto patriace k bytu. Parkovanie nie je zahrnuté v cene nájmu.

Navrhovaná cena nájmu je stanovená vrátane Energií. Za príplatok 20 € je možné poskytnúť Internet vrátane TV signálu a za cca 30 € 1 x vonkajšie parkovacie miesto . Ak by ste potrebovali parkovacie miesta dve, skúsime zabezpečiť. Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť depozit k nájmu.

Byt je vhodný pre 1 až 2 osoby. Fajčenie je dovolené len na terase patriacej k bytu. Zvieratá nie sú majiteľom povolené.


We are offering an attractive 2 rooms flat with a 13m2balcony to rent. It is situated nearby the historical town Centre on Inovecka Street, close to the Amphitheatre, AT&T, T-systems, New hospital and Social insurance agency. The flat is within a newly built apartment block under the “NOVÁ TERASA” project. This flat will be soon furnished for your disposition, 2 x wardrobe, bed, living room furniture, a commode, a sofa, a table and chairs.... including electronic appliances such as a washing machine, a disch-washer a fridge, etc. Directly from both of the rooms is the entrance to the 13m2 balcony belonging directly to flat. A modern bathroom, with a bath and separated toilet, are situated by the entrance of the flat. The flat itself, combined with the balcony, has a size of cca 64m2, the interior being cca 51m2 of it.

The proposed rent includes the energy bills. For an additional charge of €20, we can provide internet service and TV channels, and for an additional €30, a parking space (behind the building) . If you should need two parking spaces, we can try and secure a second one. The parking space is private and dedicated to just your car, accessible through a remote controlled barrier. You will be required to pay a deposit in addition to your first month’s rent.
The flat is suitable for up to two people. Smoking is allowed only on the balcony belonging to the flat. Pets are not allowed. Free from the the may.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 64 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

zobraziť telefón