logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Liptovský Trnovec, 350 m², Novostavba ID: 1996627

Lokalita: Liptovský Trnovec
Ulica: Liptovský Trnovec
Zastavaná plocha: 140 m2
Výmera pozemku: 350 m2
Celková plocha: 350 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.03.2021
350 m2
195 000 €

Rekreačný dom na predaj, Liptovský Trnovec

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rekreačný dom v tichej lokalite obce Liptovský Trnovec. Jedinečne vyhľadávanej oblasti regiénu Liptova - okolia vodnej priehrady Liptovskej Mary s množstvom športového či turistického vyžitia.


Rekreačný dom bol postavený v roku 2008. Je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, voda, kanalizácia). Je murovaný, zateplený. Strecha je sedlová pokrytá škridľou. Okná sú drevené (euro okná). Podlahy: dlažby a plávajúce podlahy. Vykurovanie je ústredné - zabezpečené elektrickým kotlom, ohrev vody elektrickým bojlerom. V obývacej izbe sa nachádza krb.


Rekreačný dom pozostáva z jedného nadzemného podlažia a podkrovia. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná chodba, kuchyňa s obývacou izbou, jedna samostatná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné sociálne zariadenie. V podkroví sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné sociálne zariadenie.


Rekreačný dom je kompletne zariadený. Z obývacej izby je prístupná vonkajšia terasa. Pri dome sa nachádza i vonkajší krb. Domu slúži vlastná príjazdová cesta s prístreškom pre auto.


Vďaka jedinečnej polohe je dom predurčený oddychu, rekreácii, trvalému bývaniu, ale bezpochyby i na podnikateľský zámer.


Pre viac informácií kontaktujte makléra.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet balkónov 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 350 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Reality Alpia

Ing. Anna Ogoreková

zobraziť telefón