logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Pezinok, 57.14 m², Vo výstavbe ID: 1996370

Lokalita: Pezinok
Ulica: Dona Sandtnera
Úžitková plocha: 57.14 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.03.2021
57,1 m2
133 708 €

Predaj bytov v developerskom projekte “Bytové domy SEVERKY”

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pezinok ako malebné, moderné a dynamicky sa rozvíjajúce malokarpatské mestečko s vinohradníckou tradíciou je lákavou lokalitou na bývanie pre mnohých. Nachádza sa len 15 km od Bratislavy, ktorá je výborne dostupná nielen autom, ale aj železničnou dopravou. A práve tu, v pokojnej časti Pezinku Cajla, na ulici Dona Santnera, vám sunnyreal prináša ponuku bytov v projekte “Bytové domy SEVERKY”.

Vybrať si môžete z jednoizbových, dvojizbových a trojizbových bytov v rozmeroch od 38,86 m2 do 88,01 m2, ktoré sa nachádzajú v troch samostatne stojacich päťposchodových bytových domoch. Samozrejmosťou každého z nich je balkón, lódžia alebo terasa. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené a komfortné. Dôraz sa kládol najmä na praktickosť, ktorá poslúži každej rodinke, či jednotlivcovi. K bytu patrí pivničná komora. V ponuke sú na výber vnútorné aj vonkajšie parkovacie státia.

Príroda je doslova na skok od tohoto bývania a ponúka široké možnosti oddychu a relaxu pre deti a dospelých. Ak potrebujete načerpať energiu a spomaliť, je bývanie v SEVERKÁCH to, čo hľadáte.

Momentálne si viete vybrať to správne, vám vyhovujúce poschodie, dispozičné riešenie a svetovú stranu. Predaj je spustený a výstavba je už v plnom prúde.

Vo fotodokumentácii sa nachádza vizuál bytových domov, lokalita výstavby, blízke okolie.

Cena bytov vrátane pivničnej komory v prevedení štandar sú od 90 932 € do 195 382 €. Uvedená cena je priamo od predávajúceho - zhotoviteľa diela. Máme s predávajúcim - developerom zazmluvnenú spoluprácu a preto cena nie je navýšená o žiadnu províziu pre realitnú kanceláriu.

V prípade, že vás ponuka zaujala, neváhajte mi zavolať. Poskytnem vám viac detajlnejších informácií ako je napríklad technický stav, možnosti výberu štandardu či plánovaný harmonogram výstavby. Môžeme sa ísť spolu pozrieť na miesto, kde sa výstavba realizuje, a porozprávame sa o výhodách, ktoré projekt ponúka. Samozrejmosťou je hypotekárny servis nášho finančného špecialistu, zameraného práve na projekt “Bytové domy SEVERKY”.

Zadovážte si Váš nový domov s profesionálnym realitným, právnym a finančným poradenstvom. O všetko sa postaráme na najvyššej úrovni, tak aby ste boli spokojní.

Kontakt: Ing. Gabriela Miková 0950 893 977


Sunnyreal. Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 57,1 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

sunnyreal s.r.o.

Ing. Gabriela Miková

zobraziť telefón