logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Prešov, 200 m², Pôvodný stav ID: 1996232

Lokalita: Prešov
Ulica: Jesenského
Výmera pozemku: 993 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.03.2021
200 m2
315 000 €

RD s veľkou záhradou v TOP lokalite Prešova

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom s priestrannou upravenou záhradou v lokalite na ulici Jesenského v Prešove. Dom má 3 podlažia a je postavený z tehál. Na prvom nadzemnom podlaží je zádverie s chodbou, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, dve samostatné izby a krb. Na druhom podlaží máme okrem 3 izieb a chodby aj druhú kúpeľňu a WC. Ďalej je tu vstup na slnečnú terasu. V podzemnom podlaží je kotolňa, práčovňa, pivnica a sklad. Úžitková plocha komplet je cca 200 m2. Na vyžiadanie zašleme kompletný pôdorys a osadenie stavby.

V dome sú prípojky všetkých IS. Vykurovanie je riešené kondenzačným plynovým kotlom. Ohrev teplej vody zabezpečujú aj dve solárne konektory umiestnené na streche. Strecha je plochá s tepelnou izoláciou a krytinou FATRAFOL. V dome sú plastové okná, vstavané skrine, podlahy a dlažby. Pri obhliadke poskytneme ďalšie informácie o zariadení a materiáloch.

Pozemok je skutočne priestranný a udržiavaný. Má výmeru 993 m2 a z toho je zastavaná plocha domu 119 m2. Bonusom tejto nehnuteľnosti je bazén a nádherný výhľad na sídlisko III.

Cena tohto domu je so všetkými právnymi službami, prepisom a vybavením HÚ 315 000 EUR. Neváhajte o viac informácii požiadať mailom alebo telefonicky. Odporúčame!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 993 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

JK REAL, s.r.o.

Jozef Košč

zobraziť telefón