logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Záhorská Ves, 200 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1996166

Lokalita: Záhorská Ves
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 1064 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.03.2021
200 m2
184 900 €

Predaj rodinný dom, Záhorská Ves, okres MA, 2 bytové jednotky + DOHODA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj EXKLUZÍVNE priestranný rodinný dom so zateplenou fasádou po rekonštrukcii v obci Záhorská Ves, výborná lokalita v centre. Dom je výbornou investíciou, nakoľko ponúka dve samostatné bytové jednotky vhodné pre dve rodiny. Prípadne daný priestor predstavuje príležitosť v podobe investície nového majiteľa na vlastné bývanie v kombinácii s alternatívou podnájom/ubytovanie.

Dispozične tvoria rodinný dom dve podlažia, dve samostatné časti, každá so samostatným vchodom v zmysle priloženého pôdorysu.
Prvú bytovú jednotku predstavuje dvojpodlažný byt s dispozíciou: obývacia izba s kuchyňou a francúzskym oknom so vstupom na krytú terasu, dve samostatné spálne, chodba so schodiskom a kúpeľňa s WC. Obývacia izba je doplnená krbom s možnosťou vykurovania na tuhé palivo. Predmetnú časť rodinného domu dopĺňa podkrovie s dvom spálňami, ktoré ponúka potenciál rozšírenia obytnej plochy.

Druhú bytovú jednotku rodinného domu tvoria: chodba, kuchyňa, komora, jedáleň, obývačka krbom na tuhé palivo, dve samostatné spálne a priestranná kúpeľňa s WC.

Exteriér je vybavený terasou, vonkajším zastrešením s možnosťou grilovania a oddychu. Na pozemku je zavedená elektrina, plyn, mestský vodovod pričom odpad je riešený septikom. Priľahlá záhrada s nenáročnou údržbou ponúka priestor na relax a krásny výhľad, zalievanie je zabezpečené pomocou studne na pozemku. Motorové vozidlá je možné parkovať pred domom ako aj vo dvore. Výborná lokalita v centre obce. U predmetnej nehnuteľnosti je potrebné vyzdvihnúť polohu v pohraničnej obci Záhorská Ves susediacej s Rakúskom. Oblasť Záhoria ponúka mnohé aktivity ako: letné športy, cyklistika, hubárčenie, prechádzky. K dispozícii ihneď, TREBA VIDIEŤ !!! + DOHODA MOŽNÁ.V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.:

- oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti,
- financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke,
- zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu,
- preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta,
- vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 064 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

AMOS reality, s.r.o.

JUDr. Anna Moserová

zobraziť telefón