logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trnava, 68 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1995626

Lokalita: Trnava
Ulica: Mozartova
Úžitková plocha: 68 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.03.2021
68 m2
139 900 €

NEO- 3i byt vo vyhľadávanej lokalite na Prednádraží s výhľadom na Karpaty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 3i zrekonštruovaný bauringový byt, o výmere 68m2 vrátane loggie. Byt je situovaný vo vyhľadávanej lokalite na Mozartovej ulici, na 8.poschodí.

Dispozícia bytu
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby a na jednej strane sa nachádza komora, ktorá poslúži ako úložný priestor podľa potrieb. Z chodby sa dostávame do priestrannej obývacej izby s jedálenským kútom. Z obývačky je vstup na loggiu, z ktorej sa nám naskytuje veľmi pekný výhľad na ikonický "Kamenáč", ak počasie praje, možno vidieť aj pohorie Malé Karpaty. Ak sa vrátime späť do obývačky, pred nami je vkusne zariadená kuchyňa, ktorá disponuje vstavanými spotrebičmi. V byte sa nachádzajú dve izby, jedna slúžila majiteľom ako spálňa, kde je vstavaná skriňa a druhú izbu využívali ako detskú izbu. WC je samostatné, s umývadlom aj skrinkou pod umývadlom. V kúpeľni je vaňa. Byt sa predáva čiastočne zariadený. K bytu prislúcha pivnica.

Lokalita
Lokalita v ktorej sa byt nachádza, u miestnych patrí medzi obľúbenú lokalitu na bývanie. V časti Prednádražie je hustá sieť občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny COOP Jednota, materské školy, základné školy, Základná umelecká škola, rôzne služby ako mäsiarstvo, kaderníctvo, ale aj množstvo detských ihrísk. Prednádražie je zaujímavé nielen svojou občianskou vybavenosťou, ale aj polohou a infraštruktúrou. Premáva tam viacero liniek MHD dopravy, vedie cyklo chodník a do centra mesta sa dostanete pešou chôdzou bez problémov za 25 min. Veľkou výhodou je, že rekreačná oblasť Kamenný mlyn, za ktorou občania cestujú z každého kúta Trnavy a okolitých obcí, sa doslova nachádza za bytovým domom. Pred bytovým domom je parkovisko, na ktorom zaparkujete počas celého dňa.

Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2015, ktorá zahŕňala výmenu elektriny, plynu, vodovodného potrubia, odpadového potrubia, radiátorov, menila sa podlaha, murované jadro, prebehla inštalácia klímy, pôvodné vstupné dvere boli vymenené za bezpečnostné dvere.
Taktiež bytový dom prešiel rekonštrukciou, kde bola zatepľovaná fasáda, nový výťah a taktiež aj strecha.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 139.900.-EUR

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 68 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

NEOREAL ,s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón