logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sokoľ, 278 m², Novostavba ID: 1995539

Lokalita: Sokoľ
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 210 m2
Výmera pozemku: 1003 m2
Úžitková plocha: 278 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.03.2021
278 m2
360 000 €

Vila s bazénom, romantickým výhľadom, na pozemku 1000m2 - 10min od KE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte dom, ktorý by bol dostatočne veľký aj pre početnú rodinu? Snívate o bazéne s protiprúdom, o grillparty na slnečnej teráske v úplnom súkromí bez úmorného dochádzania do Košíc? Nedokážete si predstaviť že takmer nový dom, s veľkorysým pozemkom môže mať z poschodia romantický výhľad nielen do záhrady, ale aj na dedinku, s okolitými pahorkatinami a drobným kostolíkom? Otravuje Vás už mestský hluk, reklamný a iný smog ale nechcete sa sťahovať ďalej ako 10 km od Košíc? Stále ste nenašl dom, do ktorého by ste sa presťahovali ihneď bez veľkých prerábok? Nedôverujete narýchlo postaveným novostavbám , alebo developerských projektom a hľadáte pre svoju rodinu priestrannú vilu z poctivých stavebných materiálov?

Pozrite si našu videoobhliadku s najvyšším rozlíšením, iba nedávno postaveného domu v obci Sokoľ, kde krásne uvidíte celý priestor bez retušu, takmer ako naživo.

Cherriesreal, člen databázy SORA odporúčaných realitných maklérov, vám exkluzívne ponúka priestrannú rodinnú vilu v katastrálnom území Sokol.
Dom bol, kolaudovaný v roku 2004. Nachádza sa na pozemku v tvare L o výmere 1003m2, pričom zastavaná plocha domu je 210m2,

Rodinný dom má tri podlažia. Úžitková plocha spolu s garážou, ktorá je súčasťou stavby a schodiskami - 278m2. Súčasťou stavby domu je aj terasa a neveľký balkón na poschodí. Obytná plocha domu, má celkovú výmeru 240m2

POPIS DOMU
Prízemie:
Vstup do domu je cez krásne sklenené dvere, cez neveľkú chodbu, priamo do priestrannej obývačky. Obývačka je prepojená s veľkou terasou, kuchyňou a priestranným vnútorným bazénom s protiprúdom, V obývačke sa nachádza krb. Súčasťou obývačky je aj neveľké zátišie v krásnym výhľadom na dedinu. Na prízemí sa nachádza hosťovská kúpelňa so sprchovacím kútom.

Poschodie:
Na poschodí sú tri samostatné nepriechodné spálne, jedna kúpelňa, jedno WC, a jedna pracovňa. Každá izieb je nepriechodná. Súčasťou poschodia je aj neveľký balkón, s nádherným výhľadom.

Suterén:
V suteréne domu sa nachádza jedna izba a jedna kúpelňa. Izba je vhodná aj ako posilňovňa, alebo ako hosťovská izbička.
Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa svojich predstáv ale je obývateľný aj v tomto stave. Zariadenie domu je vecou dohody. Pozemok je udržiavaný a upravený. Na pozemku sa nachádza garáž.

Pozemok je na kopci, zo západnej strany susedí s lesom, je mierne svahovitý. Orientácia domu je V/Z. Prístup k domu je po verejnej komunikácii a slepej ulici. Najbližšie potraviny sú 500 metrov. V blízkosti sa nachádza ranč.

Nezáleží na tom, či snívate o záhrade s rodiacimi stromami, vinicou, o chove biohydiny, alebo túžite po detskom ihrisku s bazénom a altánkom, môžete mať všetko bez kompromisu, záleží len na Vás ako sa rozhodnete.

Nevyčkávajte zbytočne, nerobte kompromisy a splnte si všetky sny o bývaní ihneď. Volajte a kedykoľvek na číslo 0948 383 836 alebo píšte na iva.liker@gmail.com.
Všetko potrebné, vrátane finančného poradenstva za vás zariadi profi certifikovaná maklérka.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 003 m2
Úžitková plocha 278 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Cherries, reality

Ing. Ivana Likerová

zobraziť telefón