logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Prešov, 3 m², Pôvodný stav ID: 1995349

Lokalita: Prešov
Ulica: 17. novembra
Úžitková plocha: 3 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.03.2021
3 m2
490 000 €

Administratívna budova + pozemok Prešov, Nižná Šebastová – virtuálna prehliadka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rozostavanú admin. budovu + pozemok v Prešove, nachádzajúci sa v priemyselnej zóne časť Nižná Šebastová, Strojnícka ulica. Celková rozloha pozemku je 3310 m2, zastavaná plocha 397 m2. Administratívna budova /úžitková plocha cca 700m2/ má 2 nadzemné podlažia. Prízemie budovy je rekonštruované /nové rozvody kúrenia, kanalizácie a elektroinštalácie, nové sociálne zariadenia + sprcha/ a nachádzajú sa tam kancelárie, ktoré sú čiastočne prenajaté. Poschodie pozostáva z dvoch pozdĺžnych miestností o rozlohe cca 350 m2, ktoré si môže kupujúci prerobiť podľa potrieb.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierke siete kanalizácia, voda, plyn a elektrina /trafostanica pri vstupe do areálu/. Za budovou pozemok o rozlohe 1849 m2 so spevnenou plochou a samostatným vstupom vhodný aj pre kamiónovú dopravu. Predmetné nehnuteľnosti predávame aj s podielom na prístupovej ceste k areálu. Súčasťou je aj nákladná rampa /nosnosť 1500 kg/. Celý objekt je oplotený so samostatnou elektrickou bránou k budove a mechanickou bránou na pozemok. Samozrejmosťou je inštalácia bezpečnostného a kamerového systému.

Nakoľko ide o priemyselnú zónu krajského mesta, predmetné nehnuteľnosti sú vhodné ako výrobné a skladové priestory, prípadne pre firmy zaoberajúce sa špedíciou a pod. Zástavka MHD sa nachádza pred vstupom do areálu. Dostupnosť diaľnice D1 vo vzdialenosti 7km.

Pre lepšiu vizuálnu predstavu prikladáme link virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti:

https://U9--a-s.vr-360-tour.com/e/WvgBd_Mlc3A/e

V prípade doplňujúcich informácií nás neváhajte kontaktovať.Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 3 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Kamil Kapec

zobraziť telefón