logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Brezno, 65 m², Pôvodný stav ID: 1994306

Lokalita: Brezno
Ulica: Nálepkova
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.03.2021
65 m2
66 500 €

REZERVOVANÝ - Exkluzívne len u nás nájdete tento 3 izbový byt s balkónom v meste

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj s výhradným zastúpením 3 izbový byt o rozlohe 65 m2 v meste Brezne.

Byt sa nachádza momentálne v pôvodnom stave, nakoľko rekonštrukciou prešiel pred 15 rokmi a to výmenou plastových okien, murované jadro a plávajúce podlahy, no byt si už vyžaduje rekonštrukciu.
K bytu prislúcha latková pivnica, balkón otočený na východ, ktorý je prekrytý. Byt je celý orientovaný na východnú stranu.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 od zateplenia, podlahy v spoločných častiach, výmenou okien, nový výťah.

Dom sa nenachádza v centre mesta, ale v lokalite na tichej ulici Nálepkova, kde je tesnej blízkosti výborná občianska vybavenosť ako príjemné detské ihrisko, potraviny, fitness centrum, materská škola, základná škola, autobusová a vlaková doprava apod.

Na byte neviaznu žiadne ťarchy, záložné práva ani vecné bremená a je vhodné ho financovať aj úverom či v hotovosti, kde je možnosť byt ihneď odovzdať, nakoľko je kompletne vyprataný a pripravený na rekonštrukciu a bývanie.

Bytový dom spravuje Stavebné družstvo na ul. Malinovského, náklady sú nízke aj napriek tomu, že v nájme je zahrnutá splátka úveru bytového domu. Mesačné náklady sú 130 Eur / mesačne bez energií na 1 osobu.

Byt je v osobnom vlastníctve.

Byt odporúčam vidieť osobne, preto si neváhajte naplánovať obhliadku na tel. č. 0944 222 177, kde Vám rada nehnuteľnosť predstavím a poskytnem potrebné a podrobnejšie informácie. V cene sú zahrnuté všetky náklady na predaj, odmena realitnej kancelárie, pripravíme Vám kompletný právny servis, overovanie zmlúv, vypracovanie znaleckého posudku a sme pri Vás až do odovzdania bytu po prehlásenie energií. V našich službách nájdete všetko čo k predaju a kúpe potrebujete.

Kúpa možná na úver či v hotovosti, vieme vybaviť najvýhodnejšie financovanie až do výšky 100% na celú kúpnu cenu. Poradíme Vám aj s financovaním a vybavíme kompletný servis spojený s predajom. Odmena a náklady na prevod nehnuteľnosti až po prepis energií je zahrnutá v kúpnej cene.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 4

Kontaktné údaje

NOVÉ BÝVANIE RK

Karolína Hazáková, RSc.

zobraziť telefón