logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Forró, 100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1994293

Lokalita: Forró
Ulica: Jokai
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 793 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.03.2021
100 m2
48 200 €

GEMINIBROKER v obci Forró ponúka komfortný rodinný dom na okamžité bývanie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER v obci Forró ponúka komfortný rodinný dom na okamžité bývanie. Tento pekný rodinný dom bol postavený z kvádrov v roku 1981 na rovinatom pozemku s rozlohou 793m2. Dom je vo veľmi dobrom stave. V dome sa nachádzajú 3 samostatné izby, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, špajz, zakrytá veranda, ktorá Vám ponúka priestor na vychutnanie rannej kávy aj v daždivom počasí. Pod domom sa nachádza garáž s pivnicou a kotolňou. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným vykurovaním na plynový kotol alebo aj na kotol na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Eternitová strecha bola pokrytá kanadským šindľom pred 3 rokmi. Zariadenie domu nie je v cene nehnuteľnosti, no je možné sa dohodnúť v prípade potreby.   Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika.


Cena 48 200 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 793 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón