logo reality.sme.sk

Chata, Hruštín, 765 m², Novostavba ID: 1993182

Lokalita: Hruštín
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 765 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.03.2021
765 m2
247 000 €

Novostavba výnimočnej rekreačnej chaty na Orave

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj novostavbu jedinečnej rekreačnej chaty v nádhernom prostredí oravskej prírody, v blízkosti obľúbeného lyžiarskeho strediska SKI Zábava Hruštín.
 
 
Rekreačná chata je trojpodlažná a technológiou výstavby sa radí do vysokého štandardu. Chata pozostáva na prvom nadzemnom podlaží zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne a kúpeľne. V obývacej izbe sa nachádza štýlová piecka na varenie, alebo rýchle prekúrenie. Z obývacej izby je tiež východ na krásnu terasu s výhľadom na lyžiarske stredisko a panorámu Oravskej Magury. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 spálne a kúpeľňa. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza kotolňa a hobby miestnosť, ktorú je možné v prípade záujmu prerobiť na wellness. Chata je kompletne zariadená kvalitným a novým nábytkom vrátane spotrebičov .K chate je pristavený krásny zrubový altánok s prípravou na letnú kuchynskú linku (voda, odpad, elektrina). Altánok je ideálny na letné oslavy, posedenie a relax.
 
 
Vykurovanie chaty je zabezpečené kotlom na peletky/eko hrášok/pevné palivo. Súčasťou vykurovacieho systému je aj akumulačná nádrž v ktorej je vnorený bojler na ohrev teplej vody. Akumulačná nádrž je vykurovaná pomocou kotla. V letných mesiacoch je zohrievanie bojlera na teplú vodu zabezpečené elektrickou špirálou. Je tu možnosť inštalácie solárnych panelov alebo elektrošpirály na vykurovanie s diaľkovým ovládaním. Zdrojom tepla v suteréne a na prvom nadzemnom podlaží je podlahové vykurovacie teleso, v podkroví radiátory. Hrubá stavba chaty je zložená z červeného smreku a smreku obyčajného o hrúbke 28 cm. Strecha je zateplená sklenou vatou. Krytina je škridľa. Chata je napojená na elektrinu, voda je riešená formou vlastnej studne a odpad je riešený žumpou s objemom 10 m3. Celková úžitková plocha chaty je 123 m2. K chate patrí pozemok o výmere 765 m2.
 
 
Chata je vhodná pre klienta, ktorý požaduje maximálne súkromie v krásnej ničím nerušenej prírode v kombinácii s komfortom nadštandardného bývania a príjazdu ku chate po celoročne udržiavanej prístupovej ceste.
 
 
Chata sa nachádza v turisticky atraktívnom prostredí Oravy, ktorá ponúka svojim budúcim majiteľom alebo ich klientom napr. Takéto turistické lákadlá:
 
 

SKI Zábava Hruštín
SKi Kubínska hoľa
Oravský hrad
Západné Tatry
Oravice
Babia hora.

 
 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 765 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

OREA, s.r.o.

Erik Nemčík

zobraziť telefón