logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Stará Lesná, 689 m² ID: 1992977

Lokalita: Stará Lesná
Ulica: Stará Lesná
Výmera pozemku: 689 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.03.2021
0 m2
75 790 €

Rezervovaný C25 - Zelený vŕšok - stavebný pozemok C25 v Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V lokalite Zelený vŕšok (https://zelenyvrsok.sk/) v obci Stará Lesná Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok určený v súlade s územným plánom obce na výstavbu rodinného domu, s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Pozemok je napojený na všetky  inžinierske siete: kanalizačná, vodovodná, elektro a plynová prípojka. Inžinierske siete sú zrealizované a momentálne prebieha ich kolaudácia. V spolupráci so spoločnosťou Telekom sú zrealizované hlavné vetvy optickej siete pre napojenie na vysokorýchlostný internet a televíziu. Do 05/2021 by mali byť ukončené cesty s prvou asfaltovou vrstvou vrátane obrubníkov, nájazdov k jednotlivým pozemkom a chodníky zo zámkovej dlažby. Následne budú pokračovať práce na osadení stĺpov verejného osvetlenia. Všetko ale samozrejme závisí od vývoja aktuálnej pandemickej situácie kovid-19. V rámci projektu bude v lokalite vybudovaná oddychová zóna: detské ihrisko s atrakciami. 

Širšie vzťahy: Dobre situovaná lokalita sa nachádza cca 3,5 km od zastávky tatranskej električky (TEŽ), cesty Slobody a asi v strede medzi mestom Vysoké Tatry (Smokovce) a Tatranskou Lomnicou. Cyklotrasy, bežky, turistika priamo v okolí. Mimo reštaurácií v obci nájdete asi vo vzdialenosti 2 km známe tatranské hotely ponúkajúce plný sevis (bazény, wellness, občerstvenie, bowling a pod.)   

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Celková plocha: 689 m2, Plocha pozemku: 689 m2, Zastavaná plocha: 689 m2, Klimatizácia: nie, Káblová televízia: áno, El. napätie: 230/400V, Parkovanie: áno, Voda: verejný vodovod, Krb: nie, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Plyn: áno

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 689 m2

Kontaktné údaje

Tvoje Bývanie s.r.o.

Ing. Václav Sedlatý

zobraziť telefón