logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Čunovo, 45 m², Novostavba ID: 1992599

Lokalita: Bratislava-Čunovo
Ulica: čunovo
Úžitková plocha: 45 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.03.2021
45 m2
89 900 €

REZERVOVANÝ – 2-izbový slnečný byt s balkónom v novostavbe v uzavretom bytovom komplexe

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom v novo vybudovanej súkromnej uzavretej obytnej zóne „Rezidencia pri kompe“ pri obci Vojka nad Dunajom.
Byt je slnečný a svetlý. Má juho-západnú orientáciu. Pozostáva z dvoch miestností - obývacia izba je spojená s kuchyňou s východom na balkón a samostatná nepriechodná spálňa. Priestranná kúpeľňa je vybavená vaňou, závesným WC (Geberit), umývadlom s podskrinkou, bojlerom na ohrev teplej vody, práčkou a elektrickým rebríkovým radiátorom.
Kuchyňa je vyrobená na mieru a jej súčasťou sú spotrebiče - chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska a mikrovlnná rúra.
Byt má rozlohu 45,5 m2 + balkón s rozlohou 3 m2.
Kúrenie je v celom byte podlahové regulované v každej miestnosti, v kúpeľni je prídavný „rebríkový“ radiátor. Výroba teplej vody je z elektrického bojlera (80 l). V oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie a vo vyklápacích oknách sieťky proti hmyzu.
Veľkou výhodou je uzavretý areál, ktorý je prístupný len pre obyvateľov rezidencie a ich hostí. Súčasťou areálu sú parkovacie státia s možnosťou ich odkúpenia.
Lokalita
Obec Vojka nad Dunajom s bohatou minulosťou a sľubnou budúcnosťou – perla Podunajskej nížiny -sa nachádza 25 km od Bratislavy, 5 km od Šamorína a 30 km od Dunajskej stredy, je mimoriadne vyhľadávanou oblasťou pre aktívnych ľudí, keďže na nachádza v tesnej blízkosti lužných lesov, CHKO Dunajské ramená, kryštálovo čistých prírodných jazier (Šulianské a Vojčanské) vodného diela Gabčíkovo a množstvom cyklociest a vodných atrakcií. Dobrá, rýchla a bezproblémová dostupnosť do väčších miest ako Bratislava, Šamorín a Dunajská Streda. Obytný komplex kde sa byt nachádza bol vytvorený ako uzavretý areál s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí, hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu.
Uvedená oblasť sa slangovo nazýva aj OSTROV a je unikátnym dielom človeka a prírody, kde ho obklopujú z jednej strany starý tok Dunaja a jej prívodné ramená a z druhej strany samotné vodné dielo Gabčíkovo. Toto unikátne územie za posledných 20 rokov ešte neprešlo veľkými zmenami ako satelity v okolí Bratislavy.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 45 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Cooper Real s.r.o

Cooper Real s.r.o

zobraziť telefón