logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Záhorská Bystrica, 449 m², Novostavba ID: 1991925

Lokalita: Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica: Prídavková
Výmera pozemku: 1224 m2
Úžitková plocha: 449 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.03.2021
449 m2
849 000 €

Arvin & Benet | Moderný dizajnový dom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný moderný dom so záhradou v Záhorskej Bystrici.

Tento dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá vkusný kvalitný dom, do ktorého už netreba investovať - stačí zložiť kufre a bývať.

Luxusný pocit z domu vytvára kombinácia mramoru, dreva a celé to podčiarkujú veľkoformátové okná, ktoré priestor nádherne prevzdušňujú.

Benefitom je rozhodne aj dospelá vegetácia na pozemku, tento výhľad do záhrady plnej udržiavanej zelene pôsobí veľmi príjemne.

Nachádza sa tu všetko pre pokojný rodinný život so všetkými vyhľadávanými atribútmi. Dom je odsadený od cesty, a preto nehrozia žiadne zvedavé pohľady. Pozemok je nadštandardne veľký a akékoľvek ďalšie plány nového majiteľa si tu nájdu svoje miesto.

Nehnuteľnosť si staval majiteľ sám pre seba, čo sa odrazilo v použitých materiáloch, aj dizajnovom prevedení. Všetko je kvalitné, do detailov premyslené a vkusne zariadené v neutrálnych príjemných farbách.

Samotný dom pozostáva z troch funkčne oddelených podlaží (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/420/moderny-dizajnovy-dom). Na prvom podlaží sa nachádza samostatná bytová jednotka 2-izbového bytu, veľká herňa a praktická dvojgaráž.
Druhé podlažie disponuje prakticky oddelenou kuchyňou, impozantnou jedálenskou časťou pre 12 osôb a obývacou izbou nadväzujúcou na slnečnú terasu.
Tretie podlažie, tvoriace nočnú časť, pozostáva zo štyroch spální. Najväčšia z nich disponuje walk-in šatníkom. Kúpeľňa má okrem vane aj praktický sprchový kút, toaleta je samostatná.

Každé z poschodí má vlastné sociálne zariadenie.

Parkovanie je okrem dvojgaráže zabezpečené aj na pozemku, a to prostredníctvom ďalších 4 parkovacích miest, ktoré sú umiestnené za vstupnou elektrickou bránou.

Cena: 849 000 eur
Výmera: 449 m² (interiér 364 m² + 13 m² loggie + 68 m² terasa + 4 m² sklad)
Pozemok: 1 224 m²

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/420/moderny-dizajnovy-dom.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 8
Výmera pozemku 1 224 m2
Úžitková plocha 449 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Arvin & Benet

Arvin & Benet

zobraziť telefón