logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Košice-Staré Mesto, 45 m², Novostavba ID: 1991496

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Továrenská
Úžitková plocha: 45 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 02.03.2021
45 m2
630 € mesačne

ATRAKTÍVNA NOVOSTAVBA 2 izb. bytu v CENTRE mesta s lodžiou, pekným výhľadom a vnútorným PARKOVANÍM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

- ANTE REALITY (takmer 22 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie)
- EXKLUZÍVNE ZASTÚPENIE PRENAJÍMATEĽA
- PEKNÁ NOVOSTAVBA 2 izbového bytu v CENTRE mesta
- s pekným výhľadom na mesto
- ul. Továrenská, projekt Mlynská bašta, Košice I.
- KOMPLETNE novo ZARIADENÝ
- DOTERAZ NEOBÝVANÝ
- 4.poschodie, so 7m2 LODŽIOU
- cca 52 m2
- výťah
- cena vrátane Energií, Internet a TV Signál po dohode k dispozícii
- VNÚTORNÉ PARKOVANIE

Realitná kancelária Ante reality, Ing. Juraj Antol, člen Realitnej únie, Vám v exkluzívnom zastúpenia prenajímateľa ponúka na prenájom PEKNÚ NOVOSTAVBU 2 izbového bytu s Lodžiou, pekným výhľadom na mesto a vnútorným parkovaním.

Na prenájom Vám ponúkame ATRAKTÍVNY 2 izbový byt s vnútorným PARKOVANÍM. Situovaný je v blízkosti historického CENTRA mesta na Továrenskej ulici. Nachádza sa v najpokojnejšej a najtichšej časti modernej NOVOSTAVBY bytového domu v rámci projektu „MLYNSKÁ BAŠTA“. Jedná sa o nedávno dokončenú a kolaudovanú novostavbu (záver roka 2020). V byte na 4. nadzemnom podlaží dostupnom schodiskom, resp. priestranným nerezovým výťahom bude čoskoro k dispozícii úplne nové, doteraz nepoužívané KOMPLETNÉ ZARIADENIE bytu vrátane elektrospotrebičov ako práčka, chladnička, umývačka riadu, TV, elek. konvica, mikrovlnná rúra a pod. Momentálne v byte prebiehajú finálne práce spojené s výrobou rohovej kuchynskej linky so zabudovanými modernými spotrebičmi, práce s výrobou vstavaných skríň na chodbe a v spálni. Samozrejme celý interiér bytu bude v krátkej dobe zariadený kompletne novým a vkusným nábytkom. Byt pozostáva z jednej samostatnej spálne, priestrannej obývacej izby pozvoľna prepojenej s kuchyňou a jedálenským kútom, lodžie o veľkosti cca 7 m2, kúpeľne s WC, chodby. Moderná kúpeľňa s vaňou a WC je situovaná priamo pri vstupe do bytu. Veľkosť bytu je spolu je cca 52 m2, pričom samotný obytný priestor má cca 45 m2 a lodžia cca 7 m2. V blízkosti bytového domu sa nachádza historické CENTRUM MESTA (1 min. pešo), potraviny, banka, kaviareň (takisto 1 min. pešo), o trošku ďalej Nová Nemocnica, Amfiteáter, Technická univerzita, UPJŠ, AT&T, T- systems, Sociálna Poisťovňa a pod.
Navrhovaná cena nájmu je stanovená vrátane Energií. Za príplatok 50 € je možné poskytnúť 1 x vnútorné parkovacie miesto priamo v krytej garáži. Ak by ste potrebovali parkovacie miesta dve, tak druhé skúsime zabezpečiť. Parkovacie miesto je rezervované len pre Vaše auto, prístupné je po prejazde rampou na diaľkové ovládanie. Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť 1 až 2 mesačný depozit k nájmu.
Byt je vhodný pre 1 až 2 osoby. Fajčenie je dovolené len na lodžii patriacej k bytu. Zvieratá nie sú majiteľom povolené. Byt bude voľný k nasťahovaniu cca v polovici apríla. Prísť pozrieť byt a dohodnúť sa môžete samozrejme aj skôr. BUĎTE PRVÝM NÁJOMCOM KTORÝ BUDE V BYTE BÝVAŤ.


- ANTE REALITY (almost 22 years experience, member of Real estate Union Realitná únia)
- EXCLUSIVE REPRESENTATION OF THE LANDLORD
- 2 room flat cca 52 m2 with nice view,
- Balcony and PARKING
- Historical town Centre, on Továrenská Street, project “MLYNSKÁ BAŠTA”
- the 4th floor, with lift
- fully furnished

We are offering an ATTRACTIVE 2 rooms flat with PARKING to rent. It is situated nearby the historical town centre on Továrenská Street. The flat is within a newly built apartment block under the “ MLYNSKÁ BAŠTA ” project. This flat will be soon newly furnished for your disposition, including electronic appliances such as a washing machine, a dischwasher, a TV a fridge, etc. A modern bathroom, with a bath and a toilet, is situated by the entrance of the flat. The flat itself, combined with the balcony, has a size of 52 m2, the interior being 45 m2 of it.
The flat is situated cca 1 min. far from the historical TOWN CENTRE. Close of the flat is situated supermarket,bank,..., with a new hospital, amphitheatre, Technical university of Kosice, UPJS, AT&T, T-systems and Social insurance agency being in close reach of it too.
The proposed rent includes the energy bills. For an additional charge we can provide garage for €50. If you should need two parking spaces, we can try and secure a second one. The parking space is private and dedicated to just your car, accessible through a remote controlled barrier. You will be required to pay a deposit in addition to your one or two months rent.
The flat is suitable for up to two people. Smoking is allowed only on the balcony belonging to the flat. Pets are not allowed. Free from cca 15 th of april. To see the flat and make contract you can earlier. With regards to the new apartment block, we can guarantee that you will be the first to live in the flat on offer.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 45 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 4

Kontaktné údaje

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

zobraziť telefón