logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Veľký Krtíš, 74 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1991036

Lokalita: Veľký Krtíš
Ulica: Písecká
Úžitková plocha: 74 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.03.2021
74 m2
43 500 €

Veľkometrážny 2-izbový byt s 2 loggiami

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s 2 loggiami (z kuchyne a jednej izby) v obľúbenej časti mesta. Byt sa nachádza na 10/11 poschodí. Je momentálne dispozične zmenený oproti pôvodnému a jedna obytná miestnosť bola rozdelená sadrokartonovou priečkou na dve samostatné. Celková podlahová výmera bytu je 74 m2. v najvyhľadávanejšej časti mesta. Kúpeľňa s WC sú spojené murované a s jedným vstupom. Kúpeľňa poskytuje komfortný priestor s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlovou skrinkou a tiež práčkou. Kuchyňa je v tvare štvorca a poskytuje dostatočný priestor na jedálenskú časť a kuchynskú linku. V celom byte sú plastové okná bez žalúzií. V byte sa nachádza aj malá špajza. K bytu prislúcha aj pivničná kobka v suteréne bytového domu. Sú su komplet vymenené nové moderné výťahy, ktoré stoja na každom poschodí. Bytový dom je zateplený. Parkovanie je priamo pred bytovým domom. Priestor okolo je bezpečný, pretože cesta popred ani poza bytovku nie je prejazdná. V bytovom dome nežijú žiadne neprispôsobivé osoby. Je čistý a udržiavaný. Tento byt poskytuje možnosť vytvoriť si bývanie podľa vlastných požiadaviek a to aj s prihliadnutím na cenu, lokalitu a tiež k jeho dispozícii.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza detské ihrisko, časť pozemkov okolo bytových domov, ktoré sú súčasťou sídliska je oddelené od hlavnej cesty plotom. Ďalej sa v blízkosti sa nachádzajú základné školy, stredná škola, úrady, banky, nemocnica, autobusová zastávka, obchody, absolútne centrum mesta je cca 3 min. pohodlnej chôdze.

Poskytujeme kompletný servis súvisiaci s kúpou nami ponúkaných nehnuteľností, vrátane možnosti financovania, ktorý vám vypracuje na mieru náš odborný spolupracovník. Vyriešime za vás všetku povinnú agendu, prehlásenie energií, zabezpečíme znalca pre potreby úveru, kataster, právny servis.

Po kúpe bude byt okamžite voľný.

V prípade ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, dohodnite si prosím termín obhliadky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 2
Úžitková plocha 74 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 10

Kontaktné údaje

SOCHA REALITY s.r.o.

Mgr. Soňa Chamulová

zobraziť telefón