logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Horný Kalník, 232 m², Novostavba ID: 1990736

Lokalita: Horný Kalník
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 6500 m2
Úžitková plocha: 232 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.03.2021
232 m2
269 000 €

Obytný dom s tromi bytovými jednotkami. Horný Kalník

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dvojpodlažný obytný dom pozostávajúci z troch samostatných bytových jednotiek v obci Horný Kalník.
Na I.NP sa nachádza 3-izbový byt, v ktorom je obývačka, kuchyňa, dve samostatné obytné izby, technická miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC. Celková podlahová plocha 3 – izbového bytu je 131 m2. Všetky okná sú balkónové, orientované na juh, z obývačky priamy výstup na terasu.
Na II. NP sa nachádzajú dve samostatné dvojizbové bytové jednotky. Obidva byty disponujú kuchyňou prepojenou s jedálňou, obývačkou, kúpeľňou s WC a spálňou. Z jedálne je výstup na terasu. Celková podlahová plocha každého 2 – izbového bytu je 50,83 m2.
V celom bytovom dome je podlahové kúrenie. IS: voda, elektrina, kanalizácia.
Dom sa predáva v stave HOLODOM, novému majiteľovi ostáva dobudovať sanitu, interiérové dvere a zárubne, kuchynskú linku, podlahy a dlažby.
K bytovému domu tiež prislúcha južne orientovaný pozemok s výmerou 6.500 m2. Pred domom je tiež možnosť dobudovať dostatok parkovacích miest, 6 garáži, uzavretý dvor poskytujúci rezidenčné bývanie. Objekt je výborný na investíciu ako následný prenájom bytových jednotiek alebo prevádzkovanie penziónu, prípadne bývanie pre veľkú rodinu. Nachádza sa v lokalite s výbornou dostupnosťou do okresného mesta Martin, priamo do centra. Svojou južnou orientáciou poskytuje slnečné výhľady na okolité pohorie Veľkej Fatry. Lokalita ponúka množstvo voľnočasových aktivít: cyklistika, turistika, hubárčenie, v zime lyžovanie a pod.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 6 500 m2
Úžitková plocha 232 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RECOM REALITY, s.r.o.

Ľubomír Tonhajzer

zobraziť telefón