logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Stará Myjava, 424 m², Novostavba ID: 1990111

Lokalita: Stará Myjava
Ulica: Stará Myjava
Úžitková plocha: 424 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.03.2021
424 m2
525 000 €

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj novostavbu bytového domu v obci Stará Myjava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Jedinečná investičná príležitosť!!!
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj novostavbu bytového domu v obci Stará Myjava. Bytový dom v nachádza práve vo fáze kolaudácie. Pozostáva z 8 bytových jednotiek. Konkrétne: 5 trojizbových bytov a 3 jednoizbové byty. Plocha 3-izbového bytu je 65m2, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3-izbové byty majú lodžiu.
Jednoizbový byt má plochu 30m2, dispozícia bytu je riešená spojenou kuchyňou s obývacou izbou, vstupnej chodby, a WC s kúpeľňou. Príslušenstvom každého bytu je murovaná pivnica v suteréne bytového domu.
Podlahy bytov sú pokryté plávajúcou podlahou a keramickou dlažbou. Všetky byty sú dorobené do fázy štandardu, čo znamená že majú hotové podlahy, kuchynskú linku, interiérové dvere, sanitu a obklady.
Bytový dom je postavený z Ytongu a zateplený fasádnym polystyrénom.
Tento bytový dom svojou polohou ponúka dokonalý relax a zároveň dobrú dostupnosť v rámci celej obce. Veríme že vás táto ponuka zaujala a nenecháte si ju ujsť.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny a hypotekárny servis, katastrálne poplatky a prepis energií. V prípade že vás táto ponuka zaujala ozvite sa mi na tel. č. 0905 134 a poskytnem vám bližšie informácie, zároveň si môžeme dohodnúť termín obhliadky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 424 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ján Marek

zobraziť telefón