logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lužianky, 112 m², Novostavba ID: 1989947

Lokalita: Lužianky
Ulica: Korytovská
Zastavaná plocha: 141 m2
Výmera pozemku: 535 m2
Úžitková plocha: 112 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.02.2021
112 m2
169 000 €

PREDAJ - 4 izbový dom - polovica dvojdomu - RED OAK, Nitra, Lužianky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

!!!Skolaudované rodinné domy pri golfovom ihrisku RED OAK Nitra - Lužianky!!!
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj samostatne stojace murované nízkoenergetické štvorizbové rodinné domy typu "A" a typu "B", jeden štvorizbový dom typu "B" s dvojgarážou a jeden dvojdom - všetky v prevedení HOLODOM s možnosťou dokončenia interiéru podľa požiadavky kupujúceho.

RODINNÝ DOM - POLOVICA DVOJDOMU:
Pravá polovica dvojdomu stojí na pozemku o výmere 535 m2.
Ľavá polovica dvojdomu stojí na pozemku o výmere 501 m2. Táto polovica má obklady, dlažby a sanitu vo WC a v kúpeľni, a dlažbu v predsieni a technickej miestnosti.
Úžitková plocha jednej polovice domu je 101,27 m2 + terasa 10,95 m2 = 112,22 m2.
Zastavaná plocha jednej polovice dvojdomu je 141 m2.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Vstupná chodba, technická miestnosť, toaleta pre hostí, obývačka spojená s kuchyňou, špajza, tri spálne, kúpeľňa s prípravou pre toaletu, bidet, vaňu a sprchovací kút, terasa. V obývačke je predprípava pre krb a klimatizáciu.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:
Nízkoenergetický murovaný holodom - Základ domu - betónové debniace tvárnice, hydroizolačné nátery a hydroizolačné lepiace pásy, obvodový múr - tehla Wienerberger 30 cm, vnútorné priečky - tehla Wienerberger porotherm 12 cm, väzníkový drevený krov, strecha Bramac čierna, fúkaná stropná izolácia Isover (sklenná vata) 40 cm, odkladací priestor pod strechou (povala s pochôdznou podlahou ca. 12 m2 ), zateplenie obvodového múru - 15 cm polystyrén, fasáda Baumit silikón (pričom farebný odtieň si môžete zvoliť), plastové okná s izolačným trojsklom, vchodové dvere plastové, podlahové teplovodné kúrenie, podlahy - betónový poter, tepelná izolácia podlahy - podlahový polystyrén 10 cm, plynový kondenzačný kotol, hladké sadrové vnútorné omietky Baumit, technická miestnosť vápenno-cementová omietka, stropy sadrokartónové, biela striekaná maľovka v interiéri, v obývacej časti je predpríprava na krb - komínový systém zn. Schiedel, ukončená elektroinštalácia, osadené zásuvky a vypínače Legrand, bez osadenia svietidiel, geberit závesná zostava, pripravená elektroinštalácia pre zabezpečovací systém, predpríprava pre optické pripojenie na internet, pripravená elektroinštalácia pre elektrickú bránu a bazén, predpríprava pre klimatizáciu, predpríprava pre vonkajšie elektrické žalúzie.
Energetický certifikát triedy A.

INŽINIERSKE SIETE:
Vodovodná, plynová, elektrická a kanalizačná prípojka - VŠETKY SIETE FUNKČNÉ!!!
Lokalita s vybudovanou infraštruktúrou - asfaltové cesty, chodníky, verejné osvetlenie.

LOKALITA:
Rezidenčná zóna RED OAK Lužianky / Nitra sa nachádza v exkluzívnej rozľahlej lokalite v susedstve golfového ihriska pri Nitre. Táto lokalita je vďaka rozľahlej prírodnej scenérii a dostupnosti do mesta vynikajúcim miestom pre nový život. Centrum mesta Nitra je vzdialené 7 km. Súčasťou rezortu RED OAK je Golf Club, ktorý ponúka športové zážitky a sídli v Club House s netradičnou architektúrou a disponuje aj reštauráciou. V rámci rezidenčnej zóny bude vybudované nákupné centrum so službami. Z tejto lokality je vynikajúca dostupnosť na cestu R1.

PREDAJNÁ CENA PRAVEJ POLOVICE DVOJDOMU V PREVEDENÍ HOLODOM S POZEMKOM 535 m2 = 169.000 EUR.
PREDAJNÁ CENA ĽAVEJ POLOVICE DVOJDOMU V PREVEDENÍ HOLODOM S POZEMKOM 501 m2 + dokončené WC a kúpeľňa, dlažba v predsieni a technickej miestnosti (viď foto) = 177.000 EUR.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte:
0911 201 211
0911 400 211
amaxades.reality@gmail.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 535 m2
Úžitková plocha 112 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

AMAXADES s.r.o.

Mgr. Katarína Malušová

zobraziť telefón