logo reality.sme.sk

Hotel, Podhájska, 300 m², Novostavba ID: 1989413

Lokalita: Podhájska
Ulica: Senčianska
Zastavaná plocha: 400 m2
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.02.2021
300 m2
Cena na vyžiadanie

Zabehnutý lukratívny penzión v Podhájskej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

VitoReality ponúka na predaj zabehnutý lukratívny penzión v Podhájskej, časť Svätuša. Penzión sa nachádza len 400 m od termálneho kúpaliska Podhájska. Zariadenie je vysoko hodnotené od klientov, má bezbariérový prístup, klimatizáciu, odhlučené izby, fitness a wellness centrum, spoločenskú miestnosť, súkromné parkovisko pre viacero áut zaistené priamo v oplotenom dvore vily a záhradu, v ktorej je krytý altánok s posedením, krásnym vonkajším krbom, grilom a kotlíkom. Penzión disponuje celkovou kapacitou pre 10 až 15 osôb.

Dispozícia:

Dolná časť: jedáleň spojená s kuchyňou, izba s manželskou posteľou, technická miestnosť, miestnosť pre upratovačku, wellness, v ktorom sa nachádza jacuzzi a sauna.

Prvé poschodie: dve izby s manželskou posteľou a apartmán – izba s manželskou posteľou + 1 lôžko a obývacia izba spojená s kuchyňou, každá izba má zvlášť balkón, resp. terasu

Druhé poschodie: veľký apartmán – izba s manželkou posteľou + 1 lôžko a obývacia izba spojená s kuchyňou, detská izba s 2 posteľami, každá izba má zvlášť balkón, resp. terasu

Penzión sa predáva plne zariadený, každý apartmán má satelitné TV, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, sprchovací kút, sušič vlasov, šatníkovú skriňu.

Pre viac informácií nás kontaktujte: 0904 515 067, info@vitoreality.sk, www.vitoreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

VitoReality s.r.o.

Mentor Ferraj

zobraziť telefón