logo reality.sme.sk

Chata, Kováčovce, 2075 m², Pôvodný stav ID: 1989319

Lokalita: Kováčovce
Zastavaná plocha: 150 m2
Výmera pozemku: 2075 m2
Úžitková plocha: 2075 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.02.2021
2 075 m2
13 500 €

Predaj rodinného domu vhodného na chalupu, Kováčovce.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. (Milena Bornstein Martušová ,( milenabornstein@rexreal.eu, mimartusova@gmail.com, alebo mobil: 0918146617) mobil: 0918146617, ponúka exkluzívne na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kováčovce v okrese Veľký Krtíš. Jedná sa o vidiecky dom na veľkom rovinatom pozemku o celkovej výmere 2059 m2. Dom sa nachádza na tichej uličke obce, na veľkom pozemku s rozlohou 2075m2. Jedná sa o starší rodinný dom v pôvodnom stave, roky neobývaný, záhrada je tiež neudržiavaná, všetko vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Dom je postavený z tehál. Streche je sedlová, pokrytá škridľou. Okná dvere sú staršie drevené, podlaha drevená. Samotný dom pozostáva z troch obytných miestností, veľkej kuchyne, špajze, priestrannej kúpeľne, osobitného WC. V rodinnom dome je prípojka elektriny, ktorá je momentálne odpojená elektrika, voda je z vlastnej kopanej studne. Vodovod a žumpa na pozemku nie sú. Vchod na pozemok a do rodinného domu je z asfaltovej obecnej cesty, Nakoľko je rodinný dom na veľkom slnečnom pozemku, ponúka možnosť využitia na rôzne rekreačné aj poľnohospodárske využitie, Celý areál je oplotený.
Obec Kováčovce disponuje jazdeckým areálom, na ktorom sa pravidelne konajú jazdecké preteky. Je vzdialená 1 km od hranice s Maďarskom, 20 km od okresného mesta Veľký Krtíš a 80 km od Budapešti .
V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny a katastrálny servis. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám zabezpečíme výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer, sprostredkovanie a vybavenie hypotekárnych úverov, komplexné poradenstvo a servis. V prípade vážneho záujmu možná dohoda.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 075 m2
Úžitková plocha 2 075 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REX REAL S.R.O.

Mgr. Milena BORNSTEIN

zobraziť telefón