logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Bojnice, 320 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1989042

Lokalita: Bojnice
Ulica: Kúpeľná
Úžitková plocha: 320 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.02.2021
320 m2
1 200 € mesačne

Luxusné bývanie, rodinný dom na prenájom, v blízkosti kúpeľov Bojnice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitný maklér Tomáš Sedlický - ponúka na prenájom krásny a zariadený rodinný dom v tichej časti kúpeľného mesta Bojnice. Rodinný dom je postavený na rozsiahlom rovinatom pozemku s bazénom o rozmere 9 x 4 m a záhradným ohniskom s grilom a altánkom.

Táto exkluzívna nehnuteľnosť disponuje všetkým potrebným pre maximálne súkromie a nadštandardný život. Pozostáva z 10 obytných izieb, 3 kúpeľní, kuchyne s jedálňou a zimnej záhrady, z ktorej je prechodom na priestrannú terasu orientovanú smerom k bazénu. Nechýba vlastná wellness zóna so saunou, vírivou vaňou – jacuzzi a posilňovňa, ktorá je umiestnená na prízemí tejto majestátnej vily. Pre vaše vozidlá je pripravená priestranná garáž pre 2 autá. Kúrenie zabezpečuje nový plynový kondenzačný kotol.

Ako bonus dokážeme zabezpečiť kompletnú starostlivosť o záhradu a bazén za doplatok. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, sauna, bazén, súkromie. Cena 1 200 €/mesiac bez energií. Voľný ihneď.

Bližšie informácie o ponuke Ponúkame na prenájom krásnu a zariadenú rodinnú vilu v tichej časti kúpeľného mesta Bojnice, ako aj o rezervácii môžete získať na telefónnom čísle +421 917 203 203 alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 10
Počet terás 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 320 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Tomáš Sedlický

zobraziť telefón