logo reality.sme.sk

Chata, Veľká Lúka, Čiastočná rekonštrukcia ID: 1988747

Lokalita: Veľká Lúka
Ulica: Veľká Lúka
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.02.2021
0 m2
175 000 €

Exkluzívne len u nás. Výborná investičná príležitosť, chata v krásnom prostredí s priestorom pre spoločenské akcie.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkaná rekreačná chata sa nachádza na pozemku o výmere 366m2 pri obci Veľká Lúka, v bezprostrednej blízkosti krásneho prostredia sliačskych kúpeľov.


Chata je trojpodlažná, s kapacitou pre 16-25 osôb. Prízemie tvorí kuchyňa, oddelené skladové a technické priestory s pecou a bojlerom a tiež veľká spoločenská miestnosť s barovým pultom a krbom. Na prvom poschodí sa nachádza 6 izieb kde každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa + WC). Na druhom poschodí sa nachádzajú dve izby. Pred chatou je situovaný altánok s grilom a hracia plocha pre deti.


Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením pecou na drevo/uhlie s potrebou dobudovania rozvodov. Chata má nové plastové okná, zavedenú elektrinu, voda je vedená vodovodom z vlastnej studne, septik s objemom do 90m3.


Prístup k chate vedie spevnenou poľnou cestou.


Lokalita chaty ponúka možnosti pre aktívny relax, prechádzky, turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádzajú kúpele a minerálne pramene Sliač a Kováčová, národná prírodná pamiatka Mičinské travertíny, arborétum Borová hora, jazdecký klub Isokman Bakova jama a mnoho ďalších príležitostí pre oddych.


Cena je 175 000 Eur vrátane všetkých poplatkov, v prípade rýchleho jednania možná dohoda.


Platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru.  


V prípade záujmu o obhliadku môžete volať na tel. č. 0902030551, prípadne ma kontaktujte mailom na adrese michalm@solidnebyvanie.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Solídne bývanie, spol. s.r.o.

Michal Matrtaj

zobraziť telefón