logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľký Krtíš, 117 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1988560

Lokalita: Veľký Krtíš
Ulica: Ľ. Štúra
Zastavaná plocha: 117 m2
Pivničná plocha: 18 m2
Výmera pozemku: 753 m2
Úžitková plocha: 117 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.02.2021
117 m2
120 000 €

Rodinný dom s podzemnou pivnicou vo Veľkom Krtíši

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom, postavený v r. 1975 vo veľmi dobrej časti mesta Veľký Krtíš. Dom je dispozične riešený v 2 podlažiach. Na prízemí sa nachádza garáž so samostatným vchodom. Súbežne s garážovým vstupom je aj hlavný vstup do domu, ktorý vyúsťuje do vstupnej haly (3,98 x 3,60 m) a odtiaľ je samostatne oddelená technická časť domu (kotolňa, práčovňa, komora) a schodisko na poschodie. V tejto časti domu sa nachádzajú 3 samostatné spálne, obývacia izba (6,50 x 3,80 m) s výstupom na terasu a do záhrady. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa s príručnou špajzou, oddelené WC, kúpeľňa. Okná s orientáciou na ulicu sú plastové a smerom do záhrady pôvodné drevené. Vykurovanie v dome je ústredné plynové. Strecha bola v r. 2014 komplet zrekonštruovaná. Je rovná a pokrytá asfaltovými izolačnými pásmi + 16 cm polystyren + zváraná plachta a ešte bola urobená tepelná izolácia. Dom je napojený na verejný vodovod a tiež kanalizáciu. Zároveň sa na pozemku nachádza studňa. V bezprostrednej blízkosti domu je podzemná pivnica cca 6x3 m, ktorá je ideálnym miesto na uskladnenie zeleniny a prípadne iných produktov, nakoľko je tu celoročne konštantná teplota. Záhrada je rovná, so záhradným krbom, sedením. Nachádza sa tu niekoľko nizkokmenných ovocných stromov.
Orientácia SZ predná časť/JV zadná časť.

Zastavaná plocha: 117 m2
Obytná plocha: 71,87 m2
Úžitková plocha: 117 m2
Mesačné náklady: 160,- €

V blízkosti sa nachádza les, ktorý poskytuje možnosť relaxu. Ďalej sa v blízkosti sa nachádza základná škola, stredná škola, úrady, banky, nemocnica, autobusová zastávka, obchody, absolútne centrum mesta je cca 3 min. pohodlnej chôdze.

Poskytujeme kompletný servis súvisiaci s kúpou nami ponúkaných nehnuteľností, vrátane možnosti financovania, ktorý vám vypracuje na mieru náš odborný spolupracovník. Vyriešime za vás všetku povinnú agendu, prehlásenie energií, zabezpečíme znalca pre potreby úveru, kataster, právny servis.

Dom bude kúpou voľný.

V prípade ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, dohodnite si prosím termín obhliadky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 753 m2
Úžitková plocha 117 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

SOCHA REALITY s.r.o.

Mgr. Soňa Chamulová

zobraziť telefón