logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Malý Krtíš, 1 m², Pôvodný stav ID: 1988353

Lokalita: Malý Krtíš
Ulica: Osloboditeľov
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.02.2021
1 m2
94 000 €

Výrobný areál Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

VÝHODNÁ PONUKA/DRAŽBA
Budova súp.č.210 na parc.č.315/10 a 315/24 – Mäsová výroba
Bola realizovaná ako jednopodlažná hala v južnej časti mäsokombinátu a skolaudovaná v roku 1994. Podľa dostupných podkladov tu bol kedysi mraziaci tunel, mraziaci sklad a chodba, chladiareň mäsa a chladiareň expedície, miešiareň a narážka, varená a škvarená výroba, udiareň, hygienické zariadenia, odvešovňa, umyváreň prepraviek, sklad prísad, chladiareň výrobkov, expedícia, kancelária, príručný sklad.
Budova súp.č.210 na parc.č.315/10 – Energetický blok
Prízemná časť komplexu situovaná medzi halou v južnej časti a severnou časťou. Podľa dostupných podkladov tu bola kedysi strojovňa chladiarní, vzduchotechniky, elektrorozvodňa a hygienické zariadenia. Budova je bez technológie, neslúži svojmu účelu, bez funkčných hygienických zariadení.
Budova súp.č.210 na parc.č.315/10 – šatne
Táto časť komplexu je situovaná vo východnej časti komplexu blízko vrátnice. Pôvodne sa tu nachádzali šatne, kancelárie, sklad odevov, hygienické zariadenie. Budova nie je schopná využívania. Vlastník začal na nej realizovať nadstavbu s manzardovým krovom, zastrešenie však nebolo dokončené.
Budova súp.č.210 na parc.č.315/10 – porážka
Je situovaná medzi halou v severnej časti komplexu vedľa maštale. Je sčasti dvojpodlažná, zastrešená plochou strechou. Podľa dostupných podkladov sa na prízemí nachádzala porážka, odpady, čreváreň, manipulácia, chladiarne, rozrábka, expedícia, elektrorozvodňa, strojovňa, odparovňa, sklady, vývarovňa, kotolňa, šatne, hygienické zariadenia, miestnosť veterinára. Na poschodí bola denná miestnosť, umyváreň, WC.
Budova súp.č.210 na parc.č.315/10 – maštaľ
Je situovaná v severozápadnej časti bývalého mäsokombinátu vedľa porážky. Slúžila na príjem zvierat pred porážkou. Je jednopodlažná, zastrešená plochou strechou.
Budova súp.č.216 na parc.č.315/18 – sklad
Táto stavba bola pôvodne využívaná podľa podkladov ako sklad soli. Je samostatne stojaca v severnej časti areálu bývalého mäsokombinátu, oproti maštali.
Mäsovýroba súp.č.217 na parc.č.315/21 – prístavba
Bola realizovaná ako jednopodlažná prístavba k juhozápadnému rohu pôvodnej budovy mäsokombinátu a skolaudovaná v roku 1995. Prístavba je prevádzkovo prepojená s pôvodnou budovou. Pred vstupom k západnému priečeliu a medzi pôvodnou budovou a prístavbou boli rozostavané prístrešky ohodnotené samostatne.
Popis pozemkov
Rovinatý pozemok v intraviláne obce Malý Krtíš v oplotenom areáli bývalého mäsokombinátu. Možnosť napojenia v lokalite na všetky inžinierske siete. Jestvujúce prípojky sú len obmedzene funkčné, sčasti po cudzích pozemkoch bez vecného bremena, kanalizácia nedoriešená po odstavení pôvodnej ČOV.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

zobraziť telefón