logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jasov, 200 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1987917

Lokalita: Jasov
Ulica: Tichá
Zastavaná plocha: 210 m2
Výmera pozemku: 939 m2
Celková plocha: 210 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.02.2021
200 m2
99 000 €

"RESERVÉ" VEĽKÝ 5-izb. dom (210 m2) s KRÁSNYM pozemkom (939 m2) / TOP poloha v obci Jasov / Tichá ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

"REZERVOVANÉ" * TOP poloha v rámci JASOVA * V príjemnej a slušnej južnej časti malebnej obce Jasov (20 km od Košíc), na úpätí Slovenského krasu pri Jasovskej skale na začiatku obce v smere od Moldavy /n/ Bodvou (7 km), sa nachádza pokojná koncová ulica mimo hlavnej cesty s príznačným názvom k rodinnej povahe lokality - Tichá.

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj väčší tehlový 5-izbový rodinný dom na Tichej ul. s úžitkovou výmerou 210 m2, ktorý disponuje veľmi pekným, priam ideálnym, rovinatým pozemkom o výmere 939 m2.

Slnečný pozemok s pekným výhľadom na Jasovskú skalu ponúka široký potenciál v podobe veľkorysého rodinného či pracovného zázemia s možnosťou realizácie prístavby či eventuálnej dostavby ďalšieho rodinného domu v zadnej časti pozemku.
Táto pokojná rodinná lokalita ponúka dobrú dostupnosť, ideálne rodinné zázemie a slušných susedov. Dom ponúka príjemné a cenovo dostupné bývanie pre dochádzanie z Košíc, Moldavy a okolia, či za prácou do USSteelu.

2-podlažný rodinný dom postavený z poctivej tehly, kolaudovaný v r. 1979 o rozmere pôdorysu 10 m x 11 m (110 m2) má do posledného cm výborne využitú dispozíciu, bez "slepých" miest či chodieb, umožňujúcu naozaj mimoriadne praktické rozloženie domácnosti. Vykurovanie a ohrev vody je riešené moderným plynovým kotlom zn Ariston, spolu so záložným bojlerom, ako aj kotlom na tuhé palivo (drevo/pelety). Spôsob ohrevu vody a vykurovania teda ponúka viacero alternatív. V obývačkovej hale na prízemí sa nachádza plne funkčný krb.

- Dispozícia RD ponúka na 2 podlažiach spolu: 9 miestností + 2 toalety + 2 kúpeľne + 2 špajze + 1 garáž (viď 3D pôdorys v galérii).

- Vďaka tehlovým priečkam a betónovým stropným nosným prekladom je možné dispozíciu domu meniť a z technických miestností vytvoriť ďalšie izby a premeniť tak dom až na 7-izbový!

Možné je aj vytvorenie dvoj-generačného bývania v podobe 2 samostatných bytových jednotiek. Dom je plne funkčný, po čiastočnej rekonštrukcii, na svoj vek vo výnimočne dobrom stave. S minimálnou investíciou a bez nutného zásahu do nosných konštrukcií stačí jeho dizajn a zariadenie prispôsobiť aktuálnym trendom. Treba vidieť!

Pozemok je plne rovinatý a riadne oplotený, zozadu je ohraničený obecným pozemkom bez zadných susedov. Nachádzajú sa na ňom všetky inžinierske siete: obecný vodovod, plyn, elektrická prípojka, obecná kanalizácia, samozrejme súčasťou pozemku je aj zberňa úžitkovej dažďovej vody či dostupné pripojenie na internet.

Na pozemku sa nachádza krytý altánok - pergola s príjemným posedením, sad ovocných stromov a v zadnej časti menší hospodársky objekt pre drobnú hydinu so skleníkom. Pozemok má aj veľmi praktický bočný vstup cez väčšiu bránu do zadnej časti, manipulácia s akýmkoľvek vozidlom či materiálom na pozemku je teda mimoriadne jednoduchá. Je možné aj využitie ďalšej obecnej parcely v zadnej časti za pozemkom, ktorá dnes slúži ako predĺžená záhrada.

V obci Jasov sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ZŠ, MŠ, potraviny, kostol, všetko dostupné do 5 min. peši. Lokalita domu na bočnej slepej ulici je absolútne ideálna pre väčšiu rodinku s menšími deťmi.

Tešia sa na vás slušní susedia.

Rekreačné a turistické vyžitie v Jasove ponúka skutočne široké možnosti:
---------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jasovská Jaskyňa zapísaná v UNESCO
- Jasovská skala s krásnym výhľadom
- Kláštor Jasovského opátstva s viac ako 80.000 zväzkami kníh, záhradou a priestorom pre koncerty
- Unikátny rastlinný kostol v blízkej Debradi
- Jasovský rybník - miesto na prechádzky, posedenie či rybárčenie
- Autokemping - živá hudba, reštaurácia, letné posedenie

Výhody nehnuteľnosti
-------------------------------------
- Krásny rovinatý pozemok
- Slušní susedia = Top poloha vrámci Jasova (bez neprispôsobivých občanov)
- Výborný stav RD
- Všetky siete
- Nízke náklady
- Bez tiarch
- Kúpou voľný

------------------------------------------
DOBRÁ CENA: 99.000,- €
-------------------------------------------

Cena je už vrátane nákladov, zmlúv, provízie a kompletného právneho servisu spojeného s profesionálnym a pohodlným prevodom nehnuteľnosti do Vašich rúk. S hypotékou či financovaním rovnako radi poradíme.

Nezmeškajte tento dom s krásnym pozemkom za dobrú cenu a dohodnite si obhliadku ešte dnes.... ODPORÚČAME!

Viac info u makléra..

Andrej Ďurica - senior maklér
0948 757 929
durica@partnersreal.sk

---------------------------------------------------------------------------------------------
PARTNERS REAL s.r.o. / 10 rokov Váš spoľahlivý partner v realitách
---------------------------------------------------------------------------------------------

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet lodžií 2
Počet balkónov 2
Výmera pozemku 939 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž

Kontaktné údaje

PARTNERS REAL s.r.o.

Andrej ĎURICA - PARTNERS REAL s.r.o.

zobraziť telefón