logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Plavecké Podhradie, 93 m², Novostavba ID: 1986500

Lokalita: Plavecké Podhradie
Ulica: hlavna
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 729 m2
Úžitková plocha: 93 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.02.2021
93 m2
153 900 €

4-izb rodinný dom na pozemku 729m2 Plavecké Podhradie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

A-Zet Real: Ponúkame Vám bývanie s výhľadom na hrad v krásnej novostavbe v novo vybudovanej obytnej štvrti v Plaveckom Podhradí.


Úžitková plocha je 93m2 + 35m2 terasa, pozemok 729m2 Tento praktický a účelný 4-izbový dom , ktorý je súčasťou dvojdomu, ponúka novému majiteľovi komfortne vyriešenú dispozíciu s minimálnou plochou chodieb, skladom potravín a veľkou terasou. Kompaktný tvar napomáha znižovaniu spotreby energií. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do menšej chodby, v ktorej je pripravený priestor na vstavanú skriňu. Na oboch stranách chodby sa nachádzajú nepriechodné spálne, v ktorých je rovnako pripravený priestor na vstavané skrine. Rodičovská spáľňa je umiestnená oproti kúpeľni. WC sa tu nachádza aj samostatné a ako bonus aj v kúpeľni. Kúpeľňa bude pripravená na osadenie sanity, geberity v oboch WC sú už namontované.  Kúrenie je riešené podlahovým elektrickým vykurovaním kde v každej izbe bude namontovaný termostat. Kotol so zásobníkom bude umiestnený v technickej miestnosti. Kuchyňa má samostatnú špajzu a je prepojená s priestrannou a slnečnou obývacou izbou. V obývacej izbe je predpríprava na krb alebo krbové kachle. Veľké francúzske okná presvetľujú celý priestor a taktiež dodávajú miestnosti možnosť výhľadu na priestranný pozemok. V chodbe sa nachádza výlez na povalu, ktorá je pochôdzna, čo nám dáva ďaľší úložný priestor. Za domom je veľký priestor na trávenie voľného času,  terasa o veľkosti 35m2 a na prípadnú okrasnú záhradu.


Na tejto stavbe sú použité len vysoko kvalitné materiály, kvalitná technológia a zaručená precízna práca. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania, a každý z domov má vlastnú 30 cm oddilatovanú priečku, teda medzi domami je 75cm. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM


* železobetónová základová doska


*nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 13 cm


*tepelná izolácia o hrúbke 14 cm


* plastové okná s izolačným trojsklom


*hliníkové vstupné bezpečnostné dvere


*predpríprava na klimatizáciu


*luxusne vysoké stropy 2,65m


*parkovanie pred domom


*všetky IS + optika


*BONUS - exteriérové elektrické žalúzie 


*BONUS - nádrž na dažďovú vodu o veľkosti 7 m³


*BONUS - fotovoltaické solárne panele 6 ks na výrobu elektrickej energie s vlastným akumulátorom na uskladnenie vyrobenej energie na jej použitie v čase, keď slnko nesvieti


* dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízkonákladových domčekov. 


Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 120 L, odvetrávanie hosťovskej toalety a samostatnej kúpeľne, strešný svetlík na prirodzené svetlo v kúpeľni, hliníkové vchodové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.


Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 14 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa s výmerou 35 m².


Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektriku a verejný vodovod. Na pozemku je vytiahnutá aj prípojka plynu, ktorý je zahrnutý v projektovej dokumentácií. Obec Plavecké Podhradie je vsadená do krásnej scenérie Malých Karpát a je vzdialená od okresného mesta Malacky 15min autom, 50km Bratislava, 45km Trnava.   
 Cena 153 900 €


 V cene je zahrnuté: 


-kompletný právny servis


-vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a návrhu na vklad do katastra


-poplatok za vklad vlastníckeho práva


-poplatok za overenie podpisov


-vybavenie financovania akoukoľvek bankouTaktiež Vám vieme zabezpečiť:


-skúsených finančných poradcov


-promtnejšie vybavenie znaleckého posudku


-poistenie nehnuteľnosti a úveru


-CMA analýzu


-ocenenie nehnuteľnosti trhovou cenou

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 729 m2
Úžitková plocha 93 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

A-Zet Real

Eva Končeková

zobraziť telefón