logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 147 m², Novostavba ID: 1986453

Lokalita: Trenčín
Ulica: Kasárenská
Zastavaná plocha: 147 m2
Výmera pozemku: 415 m2
Úžitková plocha: 147 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.02.2021
147 m2
185 000 €

4-izbový RD typ bungalov Trenčín-Istebník

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám iba u nás možnosť nového a moderného bývania v 4 izbovom rodinnom dome typu bungalov nachádzajúci sa v krajskom meste Trenčín vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Zlatovce.
Rodinný dom je dokončený v prevedení nízkoenergetického holodomu, má vydané kolaudačné rozhodnutie a taktiež je stavba zapísaná na liste vlastníctva, to znamená, že nehnuteľnosť je pripravená nájsť si svojho nového majiteľa. Dom so zastavanou plochou 142,90 m² vrátane zastrešenej terasy a vykurovacou plochou 106,70 m² a pozemkom o celkovej výmere 415 m² poskytuje komfortné bývanie pre všetky vekové kategórie - pre mladú rodinu, rodinu stredného veku ale aj pre seniorov.
Dom je radený do kategórie nízkoenergetického prevedenia, postavený z obvodového muriva Porfix 300 mm a po obvode zateplený izolantom hrúbky 200 mm. Strop je taktiež zateplený s izolantom hrúbky 150 mm s vytvoreným úložným priestorom v podkroví. Pri realizácii boli použité moderné a kvalitné plastové okná s izolačným 3-sklom a bezpečnostné vchodové dvere, podlahové kúrenie – s možnosťou regulácie tepla digitálnym termostatom umiestneným v každej miestnosti zvlášť. Strecha je valbová na ktorej sú namontované trojfázové slnečné kolektory slúžiace k ohrevu vody, elektrického vykurovania, varenia a osvetlenia. Pri kombinácii čerpania elektrickej energie so slnečnými kolektormi náklady na spotrebu el. energie klesnú medziročne o 25 až 30 %! Stavba pozostáva z chodby s prechodom do dennej miestnosti s kuchynskou časťou, špajzou (šatníkom) a východom na terasu. Rodičovská spálňa má vlastnú kúpeľňu s prípravou na WC (GEBERIT), vaňu, osvetlenie a umývadlo. Ďalej sú k dispozícii dve detské izby identických rozmerov zhotovené zrkadlovo. K detským izbám prislúcha samostatná kúpeľňa s prípravou na WC(GEBERIT), príprava na sprchový kút, osvetlenie a umývadlo. Posledná miestnosť je technická s pripojením na práčku, elektrickou a vodovodnou rozvodňou, pripojením na filter úpravy vody, a prípojka na zásobník teplej vody. Do domu je privedený internet a TV prípojka. Vonkajšia zastrešená terasa s elektroinštaláciou o rozlohe 12 m² je už len čerešničkou na torte tejto praktickej, modernej a vkusnej stavby. Príjazdová cesta bude po celej dĺžke vybetónovaná. Pozemok nie je príliš veľký, ale umožňujúci novým majiteľom vytvoriť pri dome dvor pre deti, za domom záhradku a ešte zostane parkovacia plocha na dve autá.
Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973 Ľuboš Somorovský
E-mail: info@trencianskarealitna.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 415 m2
Úžitková plocha 147 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.

Ľuboš Somorovský

zobraziť telefón