logo reality.sme.sk

Priemyselný areál, Trenčianske Bohuslavice, 1510 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1986273

Lokalita: Trenčianske Bohuslavice
Ulica: Trenčianske Bohuslavice
Výmera pozemku: 8700 m2
Celková plocha: 8700 m2
Úžitková plocha: 1510 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.02.2021
1 510 m2
793 800 €

** Na predaj priemyselný objekt s montovanou halou o rozlohe 1510 m2 a priľahlými pozemkami o výmere 8700 m2 - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V **

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Číslo ponuky : 179447 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk


Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj priemyselný objekt s montovanou halou o výmere 1510 m2 a priľahlými pozemkami o výmere 8700 m2 na hlavnom dopravnom ťahu smer Nové Mesto nad Váhom - Trenčín.
Objekt ponúka veľkú montovanú halu, ktorá je momentálne rozdelená na dve časti + murovanú budovu o výmere 120 m2 (rozmer budovy 17m x 7m) a ďalšiu murovanú budovu o výmere 35 m2.


Hala je postavená na betónových spevnených základoch, skelet je vybudovaný z oceľovej konštrukcie a obložený hliníkovým plechom, strecha je sedlového tvaru.


V prvej časti haly sa nachádzajú kancelárie a skladový priestor, druhá časť haly je momentálne celá otvorená a vhodná pre viacúčelový zámer.


Dĺžka priemyselnej haly - 100 m
Šírka priemyselnej haly - 15 m
Výška priemyselnej haly - 5 m 


Do haly sú pritiahnuté inžinierske siete a to obecný vodovod a elektrina so silnoprúdom, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa a lapač olejov, ktorý je žľabmi odvádzaný na miesto pre to určené.
V prípade potreby je možnosť napojenia sa aj na verejnú kanalizáciu.

Objekt sa nachádza na okraji veľkého priemyselného parku, má k dispozícií viacero vstupných brán s možnosťou viacerých vjazdov a výjazdov.
V prípade záujmu nového majiteľa je možnosť celkového oplotenia objektu.


Celý pozemok podľa územného plánu je určený na výstavbu, je z veľkej časti oplotený, komplet vyasfaltovaný, možnosť dobudovania ďalších budov alebo priemyselných hál.
Nehnuteľnosť je vhodná pre podnikateľský zámer autodopravy, práce veľkých pracovných strojov, skladových priestorov, kovovýroby a ďalšieho možného podobného využitia.
Parkovanie pre väčšie množstvo veľkých nákladných vozidiel.


V prvej časti haly sa momentálne nachádza dlhodobý nájomník, v prípade záujmu je možnosť pokračovania nájmu aj u nového majiteľa nehnuteľnosti.


Cena nehnuteľnosti komplet za celý priemyselný objekt je 793 800 € + DPH.


Pre bližšie informácie ma kontaktujte kedykoľvek na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.


V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 510 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Tadeáš Kašaj

zobraziť telefón