logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Štiavnik, 80 m², Vo výstavbe ID: 1984328

Lokalita: Štiavnik
Ulica: Centrum
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.02.2021
80 m2
114 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE - PREDpredaj nízkoenergetických 3izb. bytov ŠTIAVNIK

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TOCA – EXKLUZÍVNE PREDPREDAJ bytov v novostavbe Štiavnik – ponúkame na predaj 2x 3izbový byt so záhradkou a 2x 3izbový byt s veľkou loggiou. Byty so záhradkou sú s podlahovou plochou 79,5m2 a záhradkou o veľkosti 137m2 (byt č.1.) a 166m2 (byt č.2.). Byty na poschodí sú s podlahovou plochou 81,4m2 a plus loggia o veľkosti 17,4m2. V dvojpodlažnom bytovom dome sú teda štyri samostatné 3izbové byty, každý s vlastným vstupom. Byty majú veľkú terasu na ktorú vedú dvoje veľké terasové dvere z obývacej miestnosti. Ku každému bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Ďalšie parkovacie miesto je možné dokúpiť. Byty budú napojené na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu a budú odovzdané v stave holobytu so kompletnou sanitou. To znamená, že je potrebné dokončiť už len podlahy v obytných miestnostiach a interiérové dvere. WC a kúpeľňa je dokončená na kľúč a podľa predstavy nového majiteľa. Po rezervácii bytu môže nový majiteľ ovplyvniť výber dlažby, obkladu a sanity vo WC a v kúpeľni a to výberom materiálu u partnera tejto výstavby (Keramika Soukup). Každý byt bude v cene už vybavený modernými technológiami ako lokálna rekuperácia vzduchu, ktorá zabezpečí čistý a čerstvý vzduch v byte s úsporou energie za vykurovanie a tiež vlastnou fotovoltaickou elektrárňou. Kúrenie v bytoch je zabezpečené dvomi nezávislými systémami kúrenia - podlahové kúrenie a stropné panelové infrakurenie. Nízke náklady sú zabezpečené samostatným kúrením a aj prípravou TÚV pre každý byt. Takže majiteľ bytu platí len to, čo sám reálne spotrebuje – ako v rodinnom dome. Žiadne rozúčtovanie spoločných platieb. Po dohode je možné byt samozrejme dokončiť na kľúč. Byty na poschodí majú možnosť využiť povalový priestor pod strechou na odkladanie. Obvodové múry a priečky - Porotherm. Zateplenie: Austrotherm 150mm. Okná - plastové, 7 komorový profil, izolačné 3 sklo. Celý projekt bytového domu bude postavený v skutočne nadštandardnom prevedení, s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a moderný dizajn. Kolaudácia tohto projektu je naplánovaná na 4-6/2022.

Pozývame vás na obhliadku aktuálne dokončovaného identického projektu. Tak môžete už teraz vidieť reálne prevedenie tejto výstavby.

V prípade potreby zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku a rovnako aj komplexné vybavenie hypotekárneho (alebo aj iného) úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho overeného partnera v tejto oblasti.


V prípade záujmu si môžete dohodnúť obhliadku na totožnom projekte nami realizovanom v BYTČI.


Cena bytov na prízemí so záhradkou je 117.000€ (byt č.1.) a 118.500€ (byt č.2.)
Cena bytov na poschodí s terasou je 114.000€

Pre viac informácii, alebo kôli obhliadke volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA reality Bytča

V inzeráte sú použité fotografie z inej - identickej - realizácie investora.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

Daniel Chudý - TOCA, s.r.o. reality

zobraziť telefón