logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Liptovský Trnovec, 120 m², Pôvodný stav ID: 1983675

Rekreačné apartmánove domy pri Liptovskej Mare s celoročným prístupom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

  Ponúkame Vám NA PREDAJ  pomerne nové  12 ročné chaty v priamom centre Liptova. Chaty sa nachádzajú v Liptovskej kotline pod Chopkom a všetky majú vynikajúcu polohu s celoročným prístupom po asfaltovej ceste priam v tom najhorúcejšom centre turizmu  - v  katastri obce Liptovský Trnovec. Obec pri brehu Liptovskej Mary sa pýši jednou z najkrajších pláži na Slovensku, a to na celoročne navštevovaných brehoch Liptovskej Mary.  Či už teda v lete, alebo zime, z miesta odpočinku po lyžovačke – aquaparku Tatralandia alebo v lete od kúpania v Liptovskom jazere či pobytu na najkrajšej slovenskej pláži  to máte do nej len na skok.

  V cenách od 193.000,- do 198.000,-EUR Vám ponúkame NA PREDAJ Vám jednotlivé chaty z dvoch samostatne stojacich radov. Obidva umiestnenia predstavujú jednak ideálne miesto pre pokojný letný odpočinok pri vode, v zime zas celoročne udržiavaná asfaltová cesta až ku chatám umožňuje rýchlu dostupnosť ku všetkým lyžiarskym strediskám atrakciám v okolí.


Pozícia jednej rady chát je priamo pri najkrajšom Slovenskom plážovom kúpalisku, takže k vode si môžete zájsť v zime / v lete, cez deň / v noci rovno z chaty v plavkách, pričom rd chát je na nerušenom mieste so súkromnou cestou, druhá rada chát má zas pozíciu nad obcou a poskytuje tiché nerušené prostredie s fantastickým výhľadom.  

    Obrovský rozmach turizmu v tomto regióne a nenaplnený dopyt po ubytovacích službách, a to doslova priamo na tomto mieste predstavuje priam tú najideálnejšiu investíciu s vysokým výnosom. Súčasný majiteľ nemá o jej vyťaženie núdzu, chata je dlhodobo vyťažená v cene 193 000 € / noc. O starostlivosť o hostí si však nemusíte robiť starosti, je zabezpečená správcom týchto chát, ktorý hosťom ponúka v centrálnej chate aj možnosť stravovania. 

Každá chata je dvojpodlažná, s balkónom aj letnou terasou, postavená na vlastnom, cca 4-árovom pozemku, jej zastavaná časť má rozmer 13m x 8m plus zastreešná časť slúžiaca ako parkovacie miesto pre dve autá.   

NA PRÍZEMÍ je vstup do predizby od cesty, chodba so schodiskom a vstupmi do všetkých miestnosti. Naľavo je obývacia izba s krbom, kuchynskou a jedálenskou časťou, výstupom na terasu , napravo je kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom, ďalej samostatného WC,  spálňa pre 2  + 1 osoby.  Pod schodmi sa nachádza automatický  kotol, ktorý objektu zabezpečuje ústredné vykurovania ako aj ohrev teplej vody... 

    Na poschodí je z medziizbového priestoru s posedením vstup napravo do 2 posteľovej spálne, kúpeľne s WC a naľavo 3 posteľovej izby s balkónom. Objekt je napojený na centrálny vodovod, odpad vyúsťuje do obecnej kanalizácie. na LV je vedený ako REKREAČNÝ APARTMÁNOVÝ DOM.

Chata sa nachádza v blízkosti aquaparku Tatralandia(3km), vzdialenosť od centra mesta predstavuje 6km, ďalších 15 km je odtiaľ do najznámejšieho lyžiarskeho strediska Jasná (Chopok 2024 mnm.)
Jej majiteľovi resp. hosťom poskytuje ubytovanie pre 11 osôb, a to 8 na na pevných lôžkach, k dispozícií sú 3 prístelky. 

Kvalitné vybavenie chaty televízorom so satelitným prijímačom, krbom, terasou s vonkajším posedením, murovaným záhradným grilom i ohniskom poskytuje dostatok priestoru pre pokojný odpočinok i zábavu.
Prívod vody je z miestneho vodovodu, odpad vyúsťuje do kanalizácie.  Mesačné náklady v období plného vyťaženia chaty predstavovali lencca 50 EUR / mes..


Odvoz smetí je zabezpečený komunálnymi službami obce, a to veľmi efektívne - účtovaný podľa reálne odvezeného objemu (cca 20 € ročne).

ZHRNUTIE:
Na prízemí sa nachádza:
- 2-lôžková izba,
- zariadená kuchyňa (zabudovaná el.varná doska, vstavaná rúra na pečenie, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica),
- spoločenská miestnosť s krbom (TV so satelitom, WiFi pripojenie na internet),
- kúpeľňa a samostatná toaleta, plynový kotol pod schodmi.
- terasu so sedením a vstup do záhrady
Na poschodí sa nachádza:
- 2-lôžková izba,
- 4-lôžková izba (3 pevné lôžka + 1 prístelka),
- kúpeľňa spojená s toaletou...


Cenová odchylka či dohoda možná, to vzhľadom  na aktuálny  nárast cien platí  na oboch  stranách..

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 445 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REFINANCE CREDIT s.r.o.

Peter Furinda

zobraziť telefón