logo reality.sme.sk

Apartmán, Demänovská Dolina, 75 m², Novostavba ID: 1983384

Lokalita: Demänovská Dolina
Ulica: Demänovská dolina
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.02.2021
75 m2
375 000 €

Jednospálňový apartmán s balkónom v projekte Damian Jasná Hotel Resort & Residences

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Damian Jasná Hotel Resort & Residences Vám ponúka unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Využite s rodinou a priateľmi voľný čas na aktívny oddych v najlepšom slovenskom lyžiarskom stredisku. Priamo na úpätí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostrednej blízkosti novej kabínkovej lanovky sa bude nachádzať prvý rezort svojho druhu na Slovensku - Damian Jasná Hotel Resort & Residences.

Ponúkne vám vlastníctvo priestranného apartmánu s nádherným výhľadom na hory, dokončeného na kľúč luxusnými talianskymi značkovými interiérmi a najmodernejšími technológiami. K tomu nadštandardné služby exkluzívneho hotelového rezortu na svetovej úrovni a možnosť zaradiť apartmán na prenájom do Hotelového programu.

Jednospálňový apartmán 7.29 má podlahovú plochu 75 m2 + 5m2 balkón. Apartmán má unikátny výhľad na údolie demänovskej doliny. Apartmány ponúkame dokončené na kľúč prevedení Deluxe – s kompletne zariadenými interiérmi, vrátane sanity, spotrebičov a všetkých doplnkov, pripravené na okamžité užívanie. Všetko v nadštandardnom prevedení, s použitím najkvalitnejších materiálov.

Najmodernejšie technológie budú neoddeliteľnou súčasťou Damian Jasná. Vstup do výťahov budú kontrolovať biometrické technológie. Inteligentný integrovaný riadiaci systém, kontrolovaný aplikáciou na vašom smartfóne kdekoľvek na svete, vám zjednoduší život a ušetrí energie. Vašim smartfónom dokážete odomknúť/uzamknúť váš apartmán, ovládať svetlá, teplotu v každej miestnosti, Tv alebo HD ozvučenie, pustiť si akýkoľvek film z iTunes, Youtube, atď. Samozrejmosťou je prístup na bezdrôtový vysokorýchlostný internet, telefónna a faxová linka, HDTV, interaktívny TV systém s prístupom k hudbe, filmom a hrám.

CENA JE 375 000 € +DPH

Kompletný zoznam voľných apartmánov spolu s cenníkom Vám poskytneme na vyžiadanie v realitnej kancelárií Residence na maily office@residence-real.sk a všetky ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke www.damianjasna.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 75 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 7

Kontaktné údaje

RESIDENCE realitná kancelária

Tomáš Púček

zobraziť telefón