logo reality.sme.sk

Kancelárie, Nové Zámky, 55 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1979906

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Björnsonova
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 18.02.2021
55 m2
400 € mesačne

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Nové Zámky.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom pekný, reprezentatívny kancelársky priestor v tichej ulici bezprostredného centra mesta Nové Zámky. Nachádza sa na druhom poschodí dvojpodlažného polyfunkčného domu bez výťahu. Okamžite je k dispozícii a pozostáva z dvoch miestností, ktoré sú od seba čiastočne oddelené a ich podlahová plocha je 55 m2. Kúrenie, osvetlenie a klimatizácia sú samozrejmosťou a toaleta je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti na chodbe. Prenajíma sa bez zariadenia s novým kobercom na celej podlahovej ploche. Upratovanie je zabezpečené v pravidelných intervaloch. Prenajíma sa za 400.-euro na mesiac vrátane energií. V prípade záujmu je možnosť k nemu prenajať za doplatok podľa dohody ďalší priestor o rozlohe 60 m2. V prípade záujmu a dohodnutia obhliadky kontaktujte tel. číslo 0904835757. Mgr.Štefan Danis

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 55 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Mgr. Štefan Danis

zobraziť telefón