logo reality.sme.sk

Kancelárie, Nové Zámky, 40 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1979821

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Björnsonova
Úžitková plocha: 40 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 18.02.2021
40 m2
380 € mesačne

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Nové Zámky.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčný kancelársky priestor v dvojpodlažnom polyfunkčnom dome, ktorý je situovaný v tichej ulici centra mesta Nové Zámky. Nachádza sa na druhom poschodí budovy a ponúka úžitkovú plochu o rozlohe 40m2. Jedná sa o pekný , svetlý reprezentatívny priestor, ktorý má k dispozícii vizuálne oddelenú vedľajšiu miestnosť vhodnú na zriadenie archívu, príručného úložiska, poprípade kuchynky a v neposlednom rade vyzdvihuje jeho atraktivitu balkón s výhľadom do centra mesta. Vykurovanie, osvetlenie či klimatizácia sú samozrejmosťou a toaleta je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti na chodbe. Upratovacie služby sú zabezpečené v pravidelných intervaloch. Tento komerčný priestor je vhodný aj pre viac osôb a ponúkame ho na prenájom za sumu 380.-euro mesačne vrátane energií. Je okamžite k dispozícii. V prípade záujmu a dohodnutia obhliadky kontaktujte tel. číslo 0904835757. Mgr.Štefan Danis

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 40 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Mgr. Štefan Danis

zobraziť telefón