logo reality.sme.sk

Priemyselný areál, Trenčianske Bohuslavice, 991 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1973030

Lokalita: Trenčianske Bohuslavice
Ulica: Trenčianske Bohuslavice
Kancelárske priestory: 100 m2
Výmera pozemku: 991 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 891 m2
Úžitková plocha: 991 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.02.2021
991 m2
223 500 €

** Na predaj priemyselná montovaná hala 991 m2 s kancelárskymi priestormi - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V **

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Číslo ponuky : 179413 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk


Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčno-priemyselnú montovanú halu vo veľkom priemyselnom areáli na hlavnom ťahu v obci Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Hala je vhodná pre viacúčelový zámer, disponuje vysokozdvižným stropným žeriavom, troma vysokými bránami, čím je možnosť vjazdu aj veľkými nákladnými vozidlami až z troch strán objektu.


Celková rozloha objektu - 991 m2
Rozloha výrobnej časti haly - 891 m2
Rozloha kancelárskych priestorov - 100 m2


Dĺžka výrobnej haly - 48,50 m
Šírka výrobnej haly - 18,32 m
Výška výrobnej haly - 10,85 m


Priemyselná hala je rozdelená na dve časti, menšiu časť a väčšiu časť, ktoré sú čiastočne prepojené, no v prípade potreby je ich možné úplne otvoriť.
Murovaná časť kancelárskych priestorov disponuje dvoma veľkými kanceláriami, menším skladom, šatníkom a sociálnym zariadením (WC, 2x umývadlo, sprcha), všetky tieto priestory sú priamo prepojené s výrobnou halou.
Do haly je zavedený elektrický silnoprúd (250 kW), kancelárska časť budovy je napojená na obecný vodovod a spoločnú žumpu, ihneď pred budovou kancelárie je vyvedená aj plynová prípojka.


V celom priemyselnom areáli je vybudovaná betónová prístupová komunikácia, pri kúpe tejto nehnuteľnosti budete mať automaticky právo prechodu a prejazdu po tejto komunikácií až k Vášmu objektu.


Cena nehnuteľnosti je 223 500 € bez DPH, cena zahŕňa halu s kancelárskymi priestormi, pozemkom pod celou budovou a taktiež všetky inžinierske prípojky.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti je potrebné prikúpiť časť spevnenej plochy okolo budovy pre súkromný vjazd a parkovanie vozidiel, poprípade iného využitia, je možnosť Vami ohradenia tohto objektu.


V prípade záujmu je možné k tomuto objektu prikúpiť až 6 000 - 7 000 m2 okolitého pozemku pre ďalšie prípadné dobudovanie alebo rozšírenie podnikateľského zámeru.


Pre bližšie informácie ma kontaktujte kedykoľvek na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.


V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Úžitková plocha 991 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Tadeáš Kašaj

zobraziť telefón